Oceny Nissan Quest III

Oceny Nissan Quest III – wybierz silnik

Najnowsze oceny Nissan Quest III

~Paczenko
Minivan 3.5 i V6 24V 235KM 173kW
Bardzo przestronny samochód. Miejsce dla pasażerów, bagarzy i konia. 3 miejsca na fotelik samochodowy z isofixem. Spokojnie można podróżować w 7 osób w tym troje dzieci, bagarze, wózki i pies. Na parkingu potrzebuje dużo miejsca bo zachodzi. Niektóre części drogie i trudno dostępne. Na trasy idealny, automat + tempomat + super wygodne fotele. Na wąskie i kręte drogi raczej słabo. Przed zakrętami lepiej zwolnić. Jak na tą masę, gabaryt,...
~Michał
Minivan 3.0 180KM 132kW
Bardzo pojemny VAN który jest mega wygodny w trasy. Jedyną wadą to prześwit pod karoserią, ale na autostrady samochodem jedzie się bardzo wygodnie. Dobrze wyciszony, osobne nawiewy na tył i wygodne kapitańskie fotele. Polecam
~PePe
Minivan 3.5 i V6 24V 235KM 173kW
Jeżdżę 4 lata, kupiłem 1-roczny, doskonały samochód dla rodziny. Wypady na wakacje to bajka.W długich trasach wygodny, komfortowy, brak zmęczenia.
~Mirosław Przybylski
Minivan 3.5 i V6 24V 235KM 173kW
Auto bardzo bogato wyposażone, funkcjonalne - bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło
~MaxMarek
Minivan 3.5 i V6 24V 235KM 173kW
Mam go od roku, kupilem go u dealera, ktos go mial na dwa lata w leasingu. Byl bardzo zadbany. Dokupilem dodatkowa gwarancje na 5 lat 60 tys mil od dnia zakupu, tak aby sie nie denerwowac.
~bartek7774@interia.pl
7 osobowy van,kapitanskie fotele ,wersja nautica,skora.POLECAM
~Marcin
Minivan 3.5 i V6 24V 235KM 173kW
Mega dużo miejsca dla wszystkich plus duży bagażnik (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
1,2
~Tomasz