Oceny Nissan Serena – wybierz generację

Najnowsze oceny Nissan Serena

4,1
~adamfurtak@gmail.com
Minivan 2.0 16V 126KM 93kW
Auto o aerodynamice cegły ;) jest wciąż miłe dla oka, jest zewnętrzny design odpowiada temu co oferuje, czyli mocny silnik, który bynajmniej nie służy do szaleństw, chociaż na autostradzie bez większego trudu udało mi się zamknąć budzik 180km/h Auto jest bardzo funkcjonalne (2 i 3 rząd siedzeń składa się bez wyjmowania w 2 minuty). Przemieszczam się tym autem głównie po mieście, krótki przód, mały promień skrętu, nieduże gabaryty pozwalają na...
3,2
~facet rocznik65
Minivan 1.6 16V 97KM 71kW
Dużo małych plusów i dwa wielkie minusy. PIerwszy to spalanie, można go zlikwidować przerabiając na gaz. Jak nie chcesz mieć zbiornika w środku to można w SERENIE przerobić tłumik i wtedy mały zbiornik mieści się pod spodem z tyłu. Drugi minus to twarde zawieszenie-tu nie da się nic zrobić i dlatego z ulgą go sprzedałem. Ale jak komuś to nie przeszkadza to może być to dobre autko dla 6 lub 7osobowej rodziny lub dla 4 osób z bardzo dużym...
~jerzygladziuk@op.pl
Minivan 2.0 16V 126KM 93kW
Bardzo ciekawa konstrukcja.Bardzo uniwersalny typ nadwozia.Można nieźle wyspać się we dwoje. Kapitalny samochód na wycieczki dla dwóch osób bez korzystania z moteli .Nie mogę zrozumieć dlaczego tych aut już nie produkuje się.
2,5
~Jacek Szadkowski (szadkowski@o2.pl)
Minivan 2.3 D 75KM 55kW
Serena nie była dobrym autem. Mułowata, niebezpieczna w prowadzeniu, bardzo źle radząca sobie w zimie. Dla kogo jest ten samochód? Polecam osobom, które nie robią dalekich tras, ale używają autka do wypadów na działkę, okazjonalnie wczasy. Na codzień zdedydowanie odradzam.
3,8
~ROBERT
Minivan 2.0 16V 126KM 93kW
SZKODA żE NIE ROBIą TERAZ TAKICH BUSóW!!! Raj dla dzieciaków..i dla dorosłych fajna zabawka...obecnie odkrywam działanie każdego przycisku, klawisza itp...i kręcę się na tylnim fotelu patrząc w niebo przez otwierany szyberdach ba dwa szyberdachy i o dziwo wszystko działa!!!!!! i nawiew na tylnie siedzenia!!!!
2,5
~dknez@interia.pl
Minivan 1.6 16V 97KM 71kW
Nigdy więcej nie kupię nietypowego samochodu. Gdyby był nowy, to niezły samochód do jazdy po mieście. Obsługa w serwisie nissana arogancka. Problem z kupieniem części innych niż eksploatacyjne w sklapach z częsciami do "Japończyków", a nawet jak są to czasami nie pasują :-)
~guitar@konto.pl
Minivan 2.3 D 4X4 75KM 55kW
Nie miałem żadnych problemów z tym samochodem. Pewnie z biegiem czasu będą się pojawiały jakieś usterki, póki co twierdzę, że samochód jest niezawodny. Jeżeli szukasz samochodu dużego, funkcjonalnego (tylne siedzenia można złożyć w 2 minuty tworząc gigantyczną przestrzeń bagażową i niezawodnego, a nie zależy mu na niesamowitym przyspieszeniu i nie musi rozwijać wielkich prędkości - to własnie samochód dla Ciebie!
3,8
~Konrad Z.
Minivan 2.3 D 75KM 55kW
samochód bez większych luksusów, posiadam wersję podstawową 2,3 d. Pozwala zabrać na pokład 8 osobową rodzinę z małym bagażem i dobrze radzi sobie na trasie. Głośna praca silnika, twardze zawieszenie, brak schowków, w podłodze i w bocznych drzwiachi na tylnej części oparć siedzeń.
~Tedi
Minivan 2.0 16V 126KM 93kW
Auto bardzo funkcjonalne.Idealne dla rodziny ale również do przewozu ładunku.Tylne fotele można obracać! oraz składać na boczne ściany.Bardzo dużo miejsca na lodówkę,TV i inne bajery.Siedzi się w pozycji wyprostowanej,tak jak w autobusie.Można przejechać tysiące kilometrów i nie czuje się zmęczenia.Z tyłu jest osobna regulacja ogrzewania i klimy dla pasażerów.Tego nie mają nawet niektóre luksusowe auta.Ogólnie super.
4,1
~Tomek (tkusiak@poczta.onet.pl)
Minivan 2.0 16V 126KM 93kW
jestem szczesliwym posiadaczem tej se(y)renki autko spisuje sie dobrze jest wygodne, wmiare ciche. funkcjonalne. jestem drugim wlascicielem po jakims niemieckim kolesiu który niezle zadbal o ten samochodzik, takze chwala mu za to!
Nissan Serena