Oceny Nissan Sunny B12

Średnia ocena
Liczba ocen
51 ocen

Najnowsze oceny Nissan Sunny B12

~Użytkownik samochodu od 21 lat.
Sedan 1.7 D 54KM 40kW
Nissana sunny b 11 z 1986 roku posiadam od początku i jestem jego pierwszym właścicielem.Jazda po 21 latach eksplotacji nie sprawia żadnego problemu a nie opłaca mi się go sprzedawać bo mało za niego dostanę.Zrobiłem nim prawie 240 tys km i przekonałem się o tym że jest to niezawodny samochód.Od początku go garażuje i nie mam problemu z blacharką.Gdzie niegdzie wychodzą małe purchle i rdzewki.Zaletą nissana jest ekonomiczny i trwały silnik...
~wojciu
Sedan 1.7 D 54KM 40kW
Najlepsze auto jakie miałem. Szkoda, że już takich aut się nie produkuje. Gdybym tylko miał okazję kupiłbym ten sam samochód tylko nowy, zamiast jakiś sprowadzanych używek z zachodu ze skręconymi licznikami. Ogólne wrażenie psuje niestety rdza, która już poważnie atakuje szczególnie progi. Trzeba będzie się wziąć za remont blach.
~silent_freak
Coupe 1.6 i 73KM 54kW
Popłakałem się oddają go na złom. Gdyby nie spotkanie z sarną, pewnie jeszcze długo by pojeździł. Wdzięczny, niezawodny. Nigdy , nawet jadąc w trasy po 1000km w jedną stronę nie bałem się, że zawiedzie. On nie zawodził- tak po prostu.
~cod4kamil@wp.pl
Sedan 1.7 D 54KM 40kW
Świetne auto za niewielkie pieniądze, tanie w utrzymaniu, doskonałe dla początkujących kierowców. Pojemny bagażnik, dobra przestrzeń w aucie,małe spalanie,słabe wyciszenie wnętrza,opornie chodząca kierownica,świetny nadmuch,przejrzystość, dobry na wypady rodzinne za miasto i przede wszystkim niezawodny.
~moje_allegro1985@o2.pl
Sedan 1.7 D 54KM 40kW
Auto uzywane przeze mnie w bardzo ciężkich warunkach,jeżdze nim po lesie nie szkoda mi tego samochodu, jest poobijane troche rdzy, ale za ta cene eksploatacji i kosztów utrzymania oraz niezawodnosci nie zamienie na zadnego terenowca. Jezdze 2 lata i będe dalej...
~Alan (Chocianów)
Hatchback 1.6 i 12V 90KM 66kW
jak za tą cenę nic lepszego nie można sobie sprawić. 4el szyby, el szyber dach, centralny zamek, wspomaganie, obrotomierz. regulacja świateł, regulowana kolumna kierownicza, fotele orginal kubelki, el lusterka, swiatla przeciw mglowe!
~zax99@o2.pl
Coupe 1.6 i 12V 90KM 66kW
Japończyk idealnie radzi sobie w mieście, jest dość pakowny jak na sportowe coupe. Niestety na LPG troche pali i gdybym miał jeszcze raz wybierać to na pewno z silnikiem GTI a instalacja gazowa z BLOSem a nie mikserem.
~ania
Kombi 1.7 D 54KM 40kW
jestem w pełni usatysfakcjonowana tym samochodem,wiele osób odradzało mi kupienie tej marki nissan,na szczęście ich nie posłuchałam,bardzo dobrze jeżdzi ,przespieszenie na drodze też ma dobre,bezawaryjne autko
~Właściciel
Sedan 1.7 D 54KM 40kW
Nisan sunny b11 to bardzo trwały i niezawodny samochód.Mojego nisana posiadam 9 lat i jestem bardzo zadowolony.Nie mam z nim żadnego problemu.Nigdy mnie nie zawiódł.Zawsze ładnie odpala i jeździ się nim bez problemowo.Wszystko ok.
~mar
Sedan 1.7 D 54KM 40kW
auto rewelacyjne.zostawaim sobie takiego jako yungtimera.auto zrobione w czasach gdzie nikt sie nie przejmowal ekologia a japonzycy robili.uta w japonii co mialy cieszyc ludzi.i taki walsnie jest moj nissan.takich samochodow juz nie ma...