Oceny Nissan Sunny B14

Najnowsze oceny Nissan Sunny B14

3,6
~Greg
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
Podstawową zaletą tego auta jest na pewno niezawodność. W moim przypadku w ciągu 2 lat eksploatacji jedyną rzeczą jaka się zepsuła były żarówki. W porównaniu z poprzednim samochodem (Citroen Xsara) po prostu niebo a ziemia. W cytrynie co chwilę psuła się jakaś denerwująca pierdółka. Tu wystarczy wymieniać olej, zmienić akumulator jak padnie (w moim był oryginalny z 2000 roku :)) i tyle. Oczywiście wszystko zależy od egzemplarza - mój...
~mege@neostrada.pl
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
Dobry średniej wielkości samochód dla małowymagających. Należy liczyć sie z wysokimi kosztami części, jeśli chcemy mieć oryginał lub pozostają poszukiwania części używanych na szrotach . Stosowanie zamienników obniża jakość samochodu.
~Krzysiek_Zabrze
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
Tanie w utrzymaniu, w miare oszczędne i przede wszystkim niezawodne
~ffiffi@onet.eu
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
osiem lat eksploatowałem to auto na taksówce,niech te wypasione niemieckie fury złożą niski ukłon temu japończykowi
3,6
~Jotgie
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
Jeździłem tym autem najdłużej w życiu! 8 lat! A było to moje piąte auto!
~sebek79
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
autko naprawde warte polecenia do codziennej eksploataci bardzo mało awaryjne
3,5
~Seba
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
Samochód bardzo dobrze się trzyma jak na tyle lat użytkowania, w dodatku to kombi i non stop w nim jest coś wożone.
~M.Karpowicz@gazeta.pl
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
Bardzo dobry samochód dla niewymagających użytkowników, zwłaszcza dla ceniących sobie tanią eksploatację. Dla rodzin 2+2 wystarczający, a na desant można dodatkowo wrzucić wielkiego psa.
~rodi
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
doskonaly zrobilem nim juz 100000km i nic a naprwde to licznik byk na bank krecony (Silnik)
~Drawianin
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW