Nissan Tiida - Oceń swoje auto

Benzynowe Benzynowe
Diesla Diesla
Ukryj

Oceny Nissan Tiida

2% lepiej niż w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

dodano 21.05.2009 przez

W niektórych komentarzach pojawiąją się opinie, że to nudne auto, które nie ma czym zachwycić. Wydaje mi się, że wszystko zależy od modelu i kolorystyki. Moja Tiida to limuzyna, jest niebieska, a wnętrze ma beżowe. Skórzane dodatki i porządne plastiki sprawiają, że czuję się w niej komfortowo. Duże alufelgi i chromowane dodatki przydają jej uroku. Ludzie oglądają się z zaciekawieniem. Do tego jest dynamiczna i duużo może (200 km.h) :-)

dodano 22.09.2008 przez

Auto roku 2007 w USA.Samochód niczym nie powala na kolana,ale wszysko w nim działa bez zarzutu.Duze wnętrze,wygodne nie powodujące zmęczenia fotele(choć pierwszy kontakt z siedzeniami nie wypadł pomyślnie-słabe trzymanie boczne,za to na długiej trasie okazały sie b.db.)Silnik ciągnie bez problemu nawet przy pełnym obciążeniu.Włączenie klimy odczuwalne przez silnik,ale dynamikę odzyskujemy przy wyższych obrotach.

dodano 14.07.2009 przez

mam poniżej 40 lat, ale kupowałem to auto dla rodziców, którzy maja ponad 60. dla nich ważna była pojemność wnętrza, wesoła jasna tapicerka, wysoka pozycja i olbrzymi komfort wsiadania. Razem ustaliliśmy, że silnik powinien mieć ponad 100KM i przy bardzo korzystnych warunkach zakupu (wyprzedaż rocznika, kredyt 50/50) tiida nie miała praktycznie konkurencji na rynku aut nowych,

dodano 10.03.2008 przez

Bardzo fajne auto w tej klasie. Zaskakująco przestronne i komfortowe. Bardzo mi się spodobało wsiadanie gdyż samochód posiada bardzo szeroko otwierane drzwi przednie i wysoko umiejscowione fotele. Wsiadanie i wysiadanie to czysta przyjemność. Porównywałem kilka aut w tej klasie i uważam że zrobiłem bardzo dobry zakup. Jeszcze raz polecam

dodano 22.05.2009 przez

Tu nie może być zbiegu okoliczności. Wymieniony zamek bagażnika, komputer, poduszka w zawieszeniu silnika , siedem plastikowych elementów maskujących - o reszcie nie warto gadać. Do tego tragiczne niektóre ASO . Tyle po 5000 km i 5-ciu m-cach. Jak ktoś chce poznać szczegóły - na końcu podaję telefon. To dowód mojej desperacji.

dodano 14.09.2007 przez

Ciekawe auto, zapewne ze względu na słabą promocję ze strony producenta będzie autem niszowym w swojej klasie (dla mnie jest to atut). Gwarantuje spory komfort jazdy i miłe wrażenia eststyczne. Polecam egzemplarz w kolorze jasnym zielonym, a wnętrze ecru - takie zestawienie wprowadza w dobry nastrój...

dodano 13.05.2013 przez

W tej klasie w tej cenie(kupiłem używany) z Polski, pierwszy własciciel, serwisowany, bezwypadkowy z climatronikiem i pełną elektryką i sterowaniem radia z kierownicy plus inne udogodnienia - cięzko znaleść coś lepszego. Oczywiście jeśli szuka sie auta nie rzucającego sie w oczy bez sportowych ambicji.

dodano 20.12.2007 przez

Małe ale mam do tapicerki chodzi mi tu głównie o wykonczenie sufitu mam sedana wiec z przodu auta jak i z tyłu widac duze niedociągnięcia prawde mówiąc z czymś takim spotykam sie po raz pierwszy ale i tak pojade do servisu może oni udzielą mi informacji dlaczego wygląda to jak jakis bład w produkcji.

dodano 10.10.2007 przez

Wreszcie auto nastawione na komfort a nie na sportową jazdę, ptzecierz w Polsce można jeździć do 130 km/h i to sporadycznie.Komfort daje prawdziwą przyjemność z jazdy, w nowym aucie wreszcie nie trzeba podskakiwać na wybojach! Świetna koncepcja nissana, tego brakowało na rynku aut!

dodano 05.09.2009 przez

Bardzo przestronne wnętrze, duży bagażnik, wygodne wsiadanie do samochodu, bardzo wygodne fotele (bzdurą jest, że nie trzymają na zakrętach no chyba, że ktoś w nie wchodzi 150km/h ), silnik bardzo dynamiczny (jak na 1,6), bluetooth działa bez zarzutu. Auto godne polecenia!