Nie trać czasu na szukanie części! Motodoradca zrobi to za Ciebie.

Nissan Tiida - Oceń swoje auto

lista nadwozi Nissan Tiida

lista silników Nissan Tiida

Oceny Nissan Tiida

2% lepiej niż w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

dodano 21.05.2009 11:31:47 przez

W niektórych komentarzach pojawiąją się opinie, że to nudne auto, które nie ma czym zachwycić. Wydaje mi się, że wszystko zależy od modelu i kolorystyki. Moja Tiida to limuzyna, jest niebieska, a wnętrze ma beżowe. Skórzane dodatki i porządne plastiki sprawiają, że czuję się w niej komfortowo. Duże alufelgi i chromowane dodatki przydają jej uroku. Ludzie oglądają się z zaciekawieniem. Do tego jest dynamiczna i duużo może (200 km.h) :-)

dodano 22.09.2008 12:05:39 przez

Auto roku 2007 w USA.Samochód niczym nie powala na kolana,ale wszysko w nim działa bez zarzutu.Duze wnętrze,wygodne nie powodujące zmęczenia fotele(choć pierwszy kontakt z siedzeniami nie wypadł pomyślnie-słabe trzymanie boczne,za to na długiej trasie okazały sie b.db.)Silnik ciągnie bez problemu nawet przy pełnym obciążeniu.Włączenie klimy odczuwalne przez silnik,ale dynamikę odzyskujemy przy wyższych obrotach.

dodano 14.07.2009 12:56:53 przez

mam poniżej 40 lat, ale kupowałem to auto dla rodziców, którzy maja ponad 60. dla nich ważna była pojemność wnętrza, wesoła jasna tapicerka, wysoka pozycja i olbrzymi komfort wsiadania. Razem ustaliliśmy, że silnik powinien mieć ponad 100KM i przy bardzo korzystnych warunkach zakupu (wyprzedaż rocznika, kredyt 50/50) tiida nie miała praktycznie konkurencji na rynku aut nowych,

dodano 10.03.2008 21:21:02 przez

Bardzo fajne auto w tej klasie. Zaskakująco przestronne i komfortowe. Bardzo mi się spodobało wsiadanie gdyż samochód posiada bardzo szeroko otwierane drzwi przednie i wysoko umiejscowione fotele. Wsiadanie i wysiadanie to czysta przyjemność. Porównywałem kilka aut w tej klasie i uważam że zrobiłem bardzo dobry zakup. Jeszcze raz polecam

dodano 22.05.2009 09:51:34 przez

Tu nie może być zbiegu okoliczności. Wymieniony zamek bagażnika, komputer, poduszka w zawieszeniu silnika , siedem plastikowych elementów maskujących - o reszcie nie warto gadać. Do tego tragiczne niektóre ASO . Tyle po 5000 km i 5-ciu m-cach. Jak ktoś chce poznać szczegóły - na końcu podaję telefon. To dowód mojej desperacji.

dodano 14.09.2007 07:57:18 przez

Ciekawe auto, zapewne ze względu na słabą promocję ze strony producenta będzie autem niszowym w swojej klasie (dla mnie jest to atut). Gwarantuje spory komfort jazdy i miłe wrażenia eststyczne. Polecam egzemplarz w kolorze jasnym zielonym, a wnętrze ecru - takie zestawienie wprowadza w dobry nastrój...

dodano 13.05.2013 12:23:53 przez

W tej klasie w tej cenie(kupiłem używany) z Polski, pierwszy własciciel, serwisowany, bezwypadkowy z climatronikiem i pełną elektryką i sterowaniem radia z kierownicy plus inne udogodnienia - cięzko znaleść coś lepszego. Oczywiście jeśli szuka sie auta nie rzucającego sie w oczy bez sportowych ambicji.

dodano 20.12.2007 13:46:23 przez

Małe ale mam do tapicerki chodzi mi tu głównie o wykonczenie sufitu mam sedana wiec z przodu auta jak i z tyłu widac duze niedociągnięcia prawde mówiąc z czymś takim spotykam sie po raz pierwszy ale i tak pojade do servisu może oni udzielą mi informacji dlaczego wygląda to jak jakis bład w produkcji.

dodano 10.10.2007 21:54:17 przez

Wreszcie auto nastawione na komfort a nie na sportową jazdę, ptzecierz w Polsce można jeździć do 130 km/h i to sporadycznie.Komfort daje prawdziwą przyjemność z jazdy, w nowym aucie wreszcie nie trzeba podskakiwać na wybojach! Świetna koncepcja nissana, tego brakowało na rynku aut!

dodano 05.09.2009 17:47:57 przez

Bardzo przestronne wnętrze, duży bagażnik, wygodne wsiadanie do samochodu, bardzo wygodne fotele (bzdurą jest, że nie trzymają na zakrętach no chyba, że ktoś w nie wchodzi 150km/h ), silnik bardzo dynamiczny (jak na 1,6), bluetooth działa bez zarzutu. Auto godne polecenia!

Demonstracyjny Mitsubishi Lancer 1,8 140KM Sportback Invite

Demonstracyjny Mitsubishi Lancer 1,8 140KM Sportback Invite

Rocznik: 2014. Przebieg: 200 km. Silnik: 1.8 140KM, benzynowy.

Demonstracyjny SEAT Leon FR ST

Demonstracyjny SEAT Leon FR ST

Rocznik: 2013. Przebieg: 2 651 km. Silnik: 1.4 140KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Nissan Tiida, oglądali także

Dowiedz się więcej o Nissan Tiida