Oceny Nissan Tiida Hatchback

Oceny Nissan Tiida Hatchback – wybierz silnik

Najnowsze oceny Nissan Tiida Hatchback

~Miłosz
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
Posiadam jako 3 właściciel auto po rodzicielce zakupiony od sąsiadów działa bez problemów jak na pierwsze auto cud jedyny mankament to skrzynia biegów aczkolwiek zdarzyło się to tylko dwukrotnie na przestrzeni 9 lat odkąd posiadamy auto
~Tiida 1,8
Hatchback 1.8 i 125KM 92kW
Komfortowe, ciche, dynamiczne, szybkie i oszczędne (do 140 km/h) 11-letnie auto, silnik 1,8 benzyna. Duży minus za tuleje belki przedniego zawieszenia. Japońskie świetne SKR-y kosztują 300 zł kpl. plus robocizna 500 zł, nie brać innego szajsu bo droga wymiana i przy tej okazji skoro są już na widelcu wymienić tuleje wahaczy, wybrać jakąś markę z górnej półki, ale to już grosze. Zrobić raz a dobrze, zapomnieć i cieszyć się jazdą.
~jack
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
W tej klasie w tej cenie(kupiłem używany) z Polski, pierwszy własciciel, serwisowany, bezwypadkowy z climatronikiem i pełną elektryką i sterowaniem radia z kierownicy plus inne udogodnienia - cięzko znaleść coś lepszego. Oczywiście jeśli szuka sie auta nie rzucającego sie w oczy bez sportowych ambicji.
~mamoń
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
mam poniżej 40 lat, ale kupowałem to auto dla rodziców, którzy maja ponad 60. dla nich ważna była pojemność wnętrza, wesoła jasna tapicerka, wysoka pozycja i olbrzymi komfort wsiadania. Razem ustaliliśmy, że silnik powinien mieć ponad 100KM i przy bardzo korzystnych warunkach zakupu (wyprzedaż rocznika, kredyt 50/50) tiida nie miała praktycznie konkurencji na rynku aut nowych,
2,6
~662-147-265
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
Tu nie może być zbiegu okoliczności. Wymieniony zamek bagażnika, komputer, poduszka w zawieszeniu silnika , siedem plastikowych elementów maskujących - o reszcie nie warto gadać. Do tego tragiczne niektóre ASO . Tyle po 5000 km i 5-ciu m-cach. Jak ktoś chce poznać szczegóły - na końcu podaję telefon. To dowód mojej desperacji.
3,3
~MK
Hatchback 1.8 i 125KM 92kW
Bardzo dobrze wyposażone, na pewno komfortowe...ale... jak dla mnie brakuje lepiej zestrojonego zawieszenia, fotele praktycznie nie posiadają bocznego trzymania. No i spalanie ... zwłaszcza na trasie.
~Marek
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
Bardzo fajne auto w tej klasie. Zaskakująco przestronne i komfortowe. Bardzo mi się spodobało wsiadanie gdyż samochód posiada bardzo szeroko otwierane drzwi przednie i wysoko umiejscowione fotele. Wsiadanie i wysiadanie to czysta przyjemność. Porównywałem kilka aut w tej klasie i uważam że zrobiłem bardzo dobry zakup. Jeszcze raz polecam
~stefanowscy@op.pl
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
Wreszcie auto nastawione na komfort a nie na sportową jazdę, ptzecierz w Polsce można jeździć do 130 km/h i to sporadycznie.Komfort daje prawdziwą przyjemność z jazdy, w nowym aucie wreszcie nie trzeba podskakiwać na wybojach! Świetna koncepcja nissana, tego brakowało na rynku aut!
~slawko
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
Kupiony jako samochód uzywany,dobry komfort jazdy ,elastyczny silnik,
~Kris
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
Auto wyjątkowo ergonomiczne, choć duży problem z częściami
Nissan Tiida Hatchback