Oceny Nissan Vanette II

Oceny Nissan Vanette II – wybierz silnik

Najnowsze oceny Nissan Vanette II

~ml
Furgon 2.0 D 90KM 66kW
Generalnie auto jest bardzo dobre, choć rzadko u nas spotykane. Ma wiele zalet i mało wad. Największą jest brak informacji o eksploatacji tego auta, danych technicznych etc. Trochę ten temat rozgryzłem, więc jeśliby ktoś potrzebował coś wiedzieć, tel.: 601 899 827.
~dostojna czerwona nissanica
Furgon 2.0 D 90KM 66kW
Dlaczego nikt nie produkuje już takich wozów???. We wszystkich dostawczakach (nawet tych dzisiejszych) tej klasy zajeżdża badziewem. W nissanie wszystko jest tak solidne że budzi zaufanie kierowcy i daje pewność w podróży. Minusem może być trochę uciążliwy chałas w kabinie ale jest to winą braku jednego tłumika. Dopóki był było całkiem przyjemnie. Jeśli ktoś kocha warkot diesla...
~zlot nissana Vanette
Furgon 2.0 D 90KM 66kW
Kocham go.mam też malucha ale zdecydowanie wole jezdzic tym samochodem.nie mam go od nowości.został sprowdzony.W niemczech jezdziły nim siostry w klasztorze wiec byl zadbany jak go kupilem teraz tez o niego dbam
4,1
~pittero@interia.pl
Furgon 1.6 97KM 71kW
Ładny zgrabny dostawczak,na plus-doskonała widoczność,dosyć cichy jak na silnik umieszczony pod siedzeniami, ergonomiczny,niska cena używanych, minus- spore zyżycie paliwa (silnik od primery ale przy szybkiej jeździe znaczne opory powietrza),pow 100000 km zwiększa się hałaśliwość napędu,b.drogie części zamienne
3,7
~Młoda bronislawdlugi@interia.pl
Furgon 2.3 D 75KM 55kW
Auto trochę archaiczne ale na nasze drogi całkiem dobre. Zawieszenie jest miekkie lecz trzyma auto prawidłowo. Nie straszny jest wypad z rodzina na urlop gdyż przedział pasażerski jest duży a po złożeniu ostatniej kanapay można spokojnie zabrać dużą ilość bagaży. Tylnie kanapy są bardzo WYGODNE jesli wiecie o co chodzi!!!
4,1
~kwiatek
Furgon 2.3 D 75KM 55kW
przejechanie 900km na silniku z ubywającym płynem chłodniczym i wymiana tylko uszczelki pod głowicą, niema możliwości zrobienia diagnostyki silnika w kraju,ponieważ servis nie ma podłączenia do komputera,211 KM.
~Pozdrawiam wszystkich
Furgon 2.3 D 75KM 55kW
Oprócz tego że dwa razy spawałem tłumik to wszystko na razie o.k(jeżdże już nim 3,5 roku) no i ta głośna praca jest troche mencząca,ale w aucie mam całkiem niezłe nagłośnienie więc zagłuszam silnik :))))
~Adi
Furgon 2.0 D 67KM 49kW
Jeli ktos powie ze na dalekim wschodze robia powyzej miliona km to wierze w to!
~sppilot@wp.pl
Furgon 2.0 D 67KM 49kW
zrobiłem nim 75000 i tylko raz wymieniłem żarówkę i to w dodatku japońską !!
~Markus
Furgon 2.3 D 75KM 55kW
Auto ogólnie bardzo udane. Osobom szukającym dobrego i taniego auta dostawczego jak najbardziej polecam.