Oceny Nissan Xterra – wybierz generację

Najnowsze oceny Nissan Xterra

4,1
~Tom
Terenowy 4.0 V6 261KM 192kW
super auto, po złożeniu tylnich siedzeń wchodzi materac 140x200 więc nie trzeba brać ze sobą namiotu; w egzemplarzach do 2010r. trzeba pamiętać o wymianie wadliwej chłodnicy zespolonej z chłodnicą automatu albo o pominięciu chłodnicy automatu (well known issue); ja zrobiłem obejście + dołożyłem dodatkową chlodnicę skrzyni; auto nie jest kanapowcem, ma swój pazur; bezawaryjne; auto uniwersalne - 4x4 działa elegancko, automat zmienia biegi...
~paso.doble@wp.pl
Terenowy 4.0 V6 261KM 192kW
Duże, jednak łatwe w prowadzeniu auto. Ma duże możliwości terenowe /dołączany napę na przód + reduktor/. Dobrze sprawuje się w ruchu wielkomiejskim /wyprzedzanie/, budzi respekt. Znakomity zestaw audio firmy Rockford Fosgate + zmieniarka na 6 CD
~Mari77@poczta.onet.pl
Terenowy 3.3 i V6 4WD 170KM 125kW
Posiadam Nissana X-Terrę od ponad pół roku. Samochód spawuje się doskonale, ale najlepsza jest w nim niesamowita "frajda" z jazdy...Można wjechać w rów melioracyjny, a zaraz mknąć autostradą, przejechać po schodach, krawężnikach, po polu, parku...nie ma najmniejszego problemu. To prawdziwy samochód terenowy a nie jakiś nadmuchany SUV. Extra
~gites
po 20 tys. km , które zrobiłem , samoochód spisuje się bardzo dobrze
~Wojtek
~lech
~S
Terenowy 3.3 i V6 4WD 170KM 125kW
Potężny silnik! Piękna praca 6 cylindrow..mmm miodzio (Silnik)
~GrzegorzN
Terenowy 4.0 V6 261KM 192kW
3 lata temu musialem wymienic czesc walu napedowego serwis byl bardzo zdziwiony, ale wszystko jest mozliwe- wada produk... (Bezawaryjność (drobiazgi))
~grzegorz
Terenowy 4.0 V6 261KM 192kW
Super automat, nieodczuwalna zmiana biegów, bardzo elastyczny (Skrzynia biegów)
~jimbofski
Nissan Xterra