Opel Antara - Oceń swoje auto

lista nadwozi Opel Antara
lista silników Opel Antara
Mniej

Oceny Opel Antara

1% gorzej niż w segmencie Małe SUVy (4,15)

dodano 30.06.2014 przez

Na zewnątrz i wewnątrz ok. Jak na wielkość i cenę mogło by być lepiej, szczególnie wewnątrz. Komputer pokładowy nie istnieje, ilość spalanego paliwa obliczam sam. Jak na pojemność 2.4 paliwa nie "je" tak dużo, w granicach 10-11 w trasie i do 14 w zależności od wolnych kierowców. Nic nie skrzypi, ale już po 58.000, gdu go kupowałem, już musiałem wymienić końcówki kierownicze. Max 160, więcej nie pójdzie, opory powietrza zbyt duże

dodano 26.10.2009 przez

Aby samochód udawał terenówkę powinien być odrobinę z twardszym zawieszeniem i wyposażony w płytę ochronną na podwoziu. Pianka ochronna na misce olejowej nie gwarantuje żadnej ochrony. Mankament ten podkreśla fakt, że takich misek na dzień 26 października 2009 nie było ani w polskich, ani niemieckich magazynach w wyniku dużego zapotrzebowania na nie.

dodano 31.10.2007 przez

..dla mnie super ...2 miesiące szukałem "wysokiego " auta...testowałem i RAVkę , Hondę CRV, a nawet Forda S Maxa. z nich tylko Honda była interesującą propozycją...no cóż ale zwyciężyło przywiązanie do marki. Autko jest po prostu cudowne, rewelacyjnie się prowadzi ,jest cichutkie, dynamiczne..świetnie wyposażone( skóra ,ksenony i itp)

dodano 25.04.2012 przez

Samochód niedoceniany w Polsce. Za słabo rozreklamowana naprawdę dobra wersja po faceliftingu. Za granicą oraz w szczególności w Stanach (Saturn Vue XE) jeździ nimi znacznie więcej kierowców. Wygodny krawężnikoodporny samochód rodzinny w trasę i do miasta.

dodano 20.09.2012 przez

Ogólnie Ok, Jednak nie kupujcie diesla do miasta. Tak duże zużycie paliwa spowodowane jest również cyklicznym wypalaniem filtra cząstek stałych DPF (auto podnosi sobie temp. silnika pompując dodatkowe paliwo, każe jechać wtedy, kiedy Ty chcesz stanąć).

dodano 07.11.2009 przez

jak na opla to rewelka natomiast ewidentnie brakuje tam silnika 3,0l no i tzeba poprawic kufer. Jesli cos z tym zrobia utzrymujac cenę to to auto bedzie godne polecenia

dodano 14.10.2014 przez

idealne auto, skrojone na miarę, może nie jest wyposażona w najnowsze multimedialne wodotryski, ale w żadnym SUVie nie będziesz się czuł za kierownicą tak dobrze jakw Antarze

dodano 03.06.2008 przez

..dla mnie extra...mam go od "nowości" kupiłem w salonie , od początku eksploatowałem go w/dł zaleceń książki serwisowej i teraz zbieram owoce...Antara jest świetna

dodano 01.04.2014 przez

Auto stylistycznie nawet po 7 latach wzbudza zachwyt kształtem. Troszkę szczegółów by się zmieniło i większa siostra bliźniaczka obecnej MOKKI.

dodano 02.04.2008 przez

Przed zakupem jezdzilem wieloma modelami z tego segmentu. Antara miala najlepsza kulture pracy silnika i wygladala najkorzystniej.