Oceny Opel Astra F Kombi 1.4 i 16V 90KM 66kW 1996-1999

Opel Astra F Kombi 1.4 i 16V 90KM 66kW 1996-1999 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Astra F Kombi 1.4 i 16V 90KM 66kW 1996-1999

~Marcin
Kombi 1.4 i 16V 90KM 66kW
Astra od nowości u nas czyli 20 lat. Kompleksowo zatem mogę ją ocenić i wystawiam jej bardzo dobrą ocenę mimo rdzewiejącego nadwozia i kilku mankamentów mechanicznych. Duży plus za prostotę konstrukcji a co za tym idzie tanie naprawy, tanie części, silnik świetny do LPG. W wersji kombi można zapakować naprawdę sporo i choć takim autem nigdzie nie zaszpanujesz to z drugiej strony ładnie utrzymana i zadbana Astra F (czyli taka co nie jest...
~gregor_aw
Kombi 1.4 i 16V 90KM 66kW
Auto kupiłem jako 4latka z 77kkm na liczniku (rok 2002). Nadziałem się w ABEXIM Wawa. Silnik był zajechany przez poprzedniego właściciela, brał 1l oleju na 1000km, miałem już tego dość, zapomniałem dolać i zatarł się przy ok 120kkm. Do tego był nieźle bity, a czego nie ujawnił ABEXIM mimo, że pytałem. Wmontowałem 1.4 16V z Astry G rocznik 2000 lub 2001. Po 20kkm zagazowałem instalacją 1szej generacji (rok 2004) w Auto Dino Wawa. Od tego czasu...
~majones_82
Kombi 1.4 i 16V 90KM 66kW
Auto godne uwagi,nie ma prawa miec kompleksów na tle rynkowych rywalów,a głównych atutem jest cena i przestrzeń w środku.Jest sporo tańsze od \"legednarnego golfa 3\" a osobiście uważam że niczym mu nie ustępuje,więc po co przepłacać??Mam okazje często jeździć golfem i szczerze nie zamieniłbym astry na golfa,ale są gusta i gusteczka jak to się mawia.
4,1
~Radek1713
Kombi 1.4 i 16V 90KM 66kW
auto ładne, tanie w utrzymaniu, wystarczy o nie dbać a odpłaci się niezawodnością, duża możliwość modyfikacji wnętrza jak i karoserii, minusy: ponadprzeciętne parowanie szyb, skrzynia biegów mogłaby być bardziej precyzyjna
~podgorak
Kombi 1.4 i 16V 90KM 66kW
wspaniale autko pakowne rodzinne szybke i nie jest nudne ma swoj charakter i przedwszystkim przywiazalem sie do niego zrobilem nim juz ponad 150 tys i autko nigdy mnie nie zawiodlo jajemu wymienialem oleje i filtry ioraz dopieszczalem je czesto myjac recznie polerujac a one sie odwdzieczylo:) jest wierne jak piesek hehe:)
3,5
~marios
Kombi 1.4 i 16V 90KM 66kW
282 tys.km - silnik 16v po remoncie, cieknący, po dwukrotnej wymianie uszczelek pod głowicą, plus za dynamike - blacha -katastrofa, rdza przy wlewie paliwa, ranty drzwi, podszybia, tylna klapa - plus za zawieszenie , proste, mało awaryjne, tanie w eksploatacji - skrzynia mało precyzyjna ale bez usterek - minus za spalanie - Pb 10,5l , lpg -do 13,5l cykl miejski Następnym samochodem będzie japończyk -Honda Accord lub Mazda 626.
4,1
~astrowicz
Kombi 1.4 i 16V 90KM 66kW
Auto niedrogie w utrzymaniu ale trzeba je dopieszczać :) w swojej wymieniłem bak ostatnio bo już przerdzewiał :) ale nigdy mnie nie zawiodła :)
~Rad-an
Kombi 1.4 i 16V 90KM 66kW
Wspaniałe auto jeżeli potrzebny jest w miarę ekonomiczny,bardzo pakowny i oszczędny kombiak.
~Radek1713
Kombi 1.4 i 16V 90KM 66kW
Jeśli się o nie dba, to auto niezawodne, tanie w eksploatacji
~Kuba
Kombi 1.4 i 16V 90KM 66kW
Ładne autko, oszczędne w użytkowaniu, ogólnie za te pieniądze REWELACJA
Opel Astra F Kombi