Ocena kierowcy - Opel Astra G Kombi

karter, 18 lat temu
Silnik 1.7 DTI 75KM 55kW
Rok produkcji 2003
Opel Astra G Kombi 1.7 DTI 75KM 55kW 2000-2004 - Oceń swoje auto
Opel Astra Kombi 1.7 DTI wersja Elegance - wyposazenie kompletne - bez skóry (tapicerka welur), 6 airbagów, ABS pełna elektryka, sensor deszczu, klimatyzacja automatyczna, firmowe cd VDO CDR 500 - auto godne polecenia, w tej wersji nadwoziowej zaletą jest duża przestrzeń ładunkowa 480/1500 litrów - w praktyce można używać auta jako mini - ciężarówki a równocześnie zapakować cała rodzinę na wakacyjny wyjazd,zdecydowanie polecam auto,aczkolwiek odradzam kupno nowego auta - w tej wersj (bez kurtynpowietrzych) z pełną opcją kwota zbliża się do 90 tys zł! Zgroza! Polecam dobrze utrzymane egzemplarze 2,3 letnie z Zachodu Europy - za 40 tys zł można nabyć roczne/2-letnie auto z bdb wyposażeniem i silnikiem diesla 1.7,2.0 lub 2.2,przebieg zazwyczaj jest symboliczny. Podsumowując - jeden z najbardziej udanych kompaktów na rynku w ciągu ostatniej dekady, polecam
moc 75 KM cudów nie robi, ale w Polskich warunkach w zupełności wystarcza,dobre przyspieszenie od 90 do 140 km/h, do setki 13,5 s (wersja kombi)
czasami haczy dwójka,poza tym bez zastrzeżeń
generalnie nie zależy mi na komforcie tylko na dobrym trzymaniu się drogi szczególnie na łukach - pod tym wzgledem auto sprawuje się świetnie
w kombi bardzo dobra na wszystkie strony, polecam zakup wersji z regulacją wysokości fotela kierowcy
typowo "po niemiecku" wszystko na swoim miejscu bez ekstrawagancji i udziwnień
klimatyzacja automatyczna regularanie serwisowana, działa znakomicie
jak na auto zaprezentowane w 1998 r. przestrzeni jest sporo, jednal w porównaniu z nowymi kompaktami troszeczkę ciasnawo z tyłu - miejsca na nogi mogłoby być więcej, 4 osoby + podłokietnik - jazda wygodna i komfortowa, 5 osób - jak to kompakt - jechać może, ale z tyłu jest ciasno
diesel Isuzu dobrze wyciszony w środku,jedynie w zimę,daje o sobie znać,dopóki się nie rozgrzeje
na jednym baku (52 litry) zrobiłem 1100 km, na trasie można spalić 4,5 l/100 km przy prędkości 100 - 140 km/h, w mieście 5-6 l/100 km, z włączoną klimatyzacją około litr oleju napędowego więcej,serwis średni cenowo,ale do przyjęcia,duża liczba ASO
ocena ceny wyżej jakość/cena - dobrze
bez zastrzeżeń
bez zastrzeżeń