Oceny Opel Astra H Hatchback 5d 1.8 ECOTEC 125KM 92kW 2004-2007

Najnowsze oceny Opel Astra H Hatchback 5d 1.8 ECOTEC 125KM 92kW 2004-2007

3,6
~Schreder
Hatchback 5d 1.8 ECOTEC 125KM 92kW
Niestety, mimo kupienia auta w bardzo dobrym stanie zawiodłem się na nim kompletnie. Silnik 1.8 125 km daje radę i auto ogółem jest poskładane dobrze ale widać krok w tył w stosunku do Astry G - w przypadku H zmieniono po prostu opakowanie. Wygłuszenie leży, jakość materiałów też jest nie najlepsza. W porównaniu do Golfa V auto chroni się o dziwo lepszym zabezpieczeniem przeciwko korozji, ceną i trwalszymi silnikami. Poza tym nie oferuje już...
~Jacek
Hatchback 5d 1.8 ECOTEC 125KM 92kW
Auto z tym silnikiem super. Spalanie ok , brak jakichkolwiek problemów z autem przez 2 lata oblecial kilka razy Francję bez problemu. Jedyne co się zepsuło kompresor klimatyzacji. Jedyna rzecz do której się moge przyczepić to lusterko wsteczne na samym środku szyby co utrudnia widzenie. Pozatym oceniam auto super.
4,1
~lechkucz
Hatchback 5d 1.8 ECOTEC 125KM 92kW
GTC super wygląda, super się go prowadzi, ma super kopa i hamulce. Ale pakowanie pod maskę silników 1,4 to nieporozumienie. 1,8 to minimum żeby auto miało charakter na jaki wygląda. A itak wstyd się przyznawać że ma tylko 125KM Elektronika zabiera sporo przyjemności z jazdy i sądząc po ilości tych aut sprowadzanych do Polski z rozwalonymi blachami potrafi zawieść
~Łopel łopel
Hatchback 5d 1.8 ECOTEC 125KM 92kW
W miarę fajne, wygodne nie drogie w utrzymaniu autko, lecz w środku bardzo mizernie. Szaro buro i ponuro.
2,5
~mar81
Hatchback 5d 1.8 ECOTEC 125KM 92kW
jak na takie nowe auto to badziew! Mojom staruszką mazda zrobiłem 320 tys praktycznie bez napraw
3,3
~bryko
Hatchback 5d 1.8 ECOTEC 125KM 92kW
jak na auto w tak bogatej wersji słabo. Na plus fajny wygląd, dynamika silnika i gadżety. Na minus słabe zawieszenie, niedoróbki i brak schowków.
Dziennik kosztów dla Opel Astra H Hatchback 5d 1.8 ECOTEC 125KM 92kW
8,2
10,5
~kosacky
Hatchback 5d 1.8 ECOTEC 125KM 92kW
Jest to silnik dynamiczny jak na swoje 125 km. Części dość łatwo dostępne, cena rozsądna lecz nie niska. Kupując takie auto musimy mieć na uwadze cenę części, ponieważ nie możemy oczekiwać ceny podobnej do części z matiza bądź lanosa ;) Silnik w lato pali ok 9 l w mieście i ok 7 l w trasie więc jest to kwestia gustu czy mało czy dużo pali. W zimę spalanie podskakuje jakoś o 1,2 l więc tragedii nie ma. Ogólnie polecam posiadam autko od prawie 3... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~AstraHGold
3,7
~astraH
4,1
~niuwsky
Hatchback 5d 1.8 ECOTEC 125KM 92kW
W miarę elastyczny, głośny powyżej 4 tys obrotów. Jak na tą masę samochodu troszkę za słaby. (Silnik)
Opel Astra H Hatchback 5d