Ocena kierowcy - Opel Astra G Hatchback

Silnik 1.7 DTI 75KM 55kW
Rok produkcji 2001
Opel Astra G Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW 2000-2004 - Oceń swoje auto
Inne : alternator
Asterix jest naprawdę wdzięcznym samochodem. Nie dość, że wygląda ciągle dobrze nawet po tylu latach to jeszcze odwdzięcza się bardzo dobrą niezawodnością. Dziwi mnie jedno.. po co ludzie kupują golfy.. Za mało opli jeździ po świecie ?
Niezawodny.. nie mogę nic powiedzieć... Jedynie co to z tej pojemności można by się było spodziewać więcej koników... na szczęście rekompensuje to chip który jest dobrze znoszony przez ten silniczek ;)
jest ok. po 15 latach wszystko wchodzi doskonale,
autko jest troszkę podsterowne
widoczność jest spoko.. trochę przeszkadzają słupki A w widoczności. Poza tym jest ok
samochód baaaardzo długo się nagrzewa.
jest spoko.. jak na kompaktowy samochód da się spokojnie w 4 os pojechać na wakacje . w 5 już trochę gorzej. Choć daliśmy radę;)
z wyciszeniem już nie jest tak wesoło... Jak wiadomo diselek musi sobie poklekotać a w środku wszystko słychać.
Koszty utrzymania są bajecznie tanie... nie dość że samochód jest idioto odporny i pancerny niczym rudy 102 to jeszcze części do niego leżą w każdym rowie. Jak do gulfa 3
Porównując samochody z powyżej 2006 r. to myślę że wykończenie asterki zadziwia i to nieźle.. podczas gdy np. w takiej hondzie civic ufo czy jakimś audi a3 jest multum tanich i przecierających się plastików to w asterce mamy na desce rozdzielczej mięciutki skóropodobny materiał który cieszy nasze oczy podczas jazdy.
po 15 latach stwierdzam że poza alternatorem nic się nie dzieje
żadne.