Ocena kierowcy - Opel Astra G Kombi

rysiek, 8 lat temu
Silnik 2.0 DI 82KM 60kW
Rok produkcji 1998
Opel Astra G Kombi 2.0 DI 82KM 60kW 1998-2004 - Oceń swoje auto
Karoseria : jak na 17 lat i bog wie ile przebiegu bo pewniakiem ma skrecone ze 100 kola to jest bardzie jak dobrze, lacznie z podloga, progami rantami podłużnicami jedynie trocszke rdzy na końcowym tlumniku zresztą orginalnym
Inne : chyba ze trzeba tankowac
Inne : palkiwo drogie
Inne : gdyby chcialo palic 2 litry on
fajny samochodzik który mimo wieku dalej się podoba :)
trafiłem na chyba dobry egzepltarz silnik suchy oleju wogle nie bierze zima gorzej odpalal ale to przyzcyna rozrusznika i akku
dobrze i lepiej mam jeszcze bez 2 masy wiec naprawa tansza czasami mam problem ze wstecznym ale to wina poduszki która będę wynmienial synchronizatory ok sprzeglo takze
przeednie zawieszenie daje rade tyl troszkę słabiej to kombi i belka w vektrze było by lepiej bo waczacze no ale za to gnija bo nie ocynk no chyba ze nowszy model
nie powiem ze doskonale bo slupupki dość grobe ale bywaja tez grobsze wiec b.d :) osobiście dalbym ciut większe lustwerka:):):)
można powiedzieć ze wszystko tak jak powinno być, mankament brak uchwytow na kubki :) ten w pokrywie schowku to tylko na postoju
umnie daje rade bywalo dużo gozej w innych pojazdach, padnięte mam jak w większości uzytkownikow przelaczanie na obwod zamknięty ale klimka daje rade :) zaczelo się 2 lato i cieszy mnie to
z przodu bardzo fajnie mam wersje z regulacja kierownicy z tylu 3 osoba może być ciężko ale to tylko male kombi bagaziorek oki dodatkowo relingi na boxik
jeśli pomyślimy ze to diesel to jest dość dobrze chyba lepiej jak w vw tej klasy zimny cichcy na bank:) bardziej wyciszony będzie 1.7 isuzu powyzej 120-130 robi się gość glosno
czasci używane bardzo tanie, inne nowe także nie przewyzszaja konkurencji generalnie wymieniłem amorki i jakiś *******ki olej filtry itp. uwaga filtry to wkłady i przykładowo 2 razy taniej jak metalowe do vw czy paliwowy do skody który kosztuje za 4,5 krotnie więcej, pali stosunkowo mało miasto latem z klima około 8 bez toczenia czy eco trasy samej nierobilem lecz średnio wyszlo mi 6,5 literka jak na pojazd 1320 kilogramow to dobry winik
w moim wypadku super dalem tyle co za skuter, auto doinwestowane i na bogacko z nowym hakiem CDX i +dolorzony tempomat podokietnik i kupa innych fajnych dodatkow bez korozji pojazd nie skaldany z kawalkow mogę zmienić na stosunek cena jakiosc na super extra
na razie odpukać brak takich usterek poza chyba rozrusznikiem albo i nawet samym auytomatem rozrusznika sprawy groszowe aaa znow olej i filtry i 2 oponki chyba zmienie bo te ciut poparcialy
ja nie miałem i z tad tez mysle ze następny pojazd to będzie astra H:) hehe jedyna usterka powazna to ze musze tankowac a tankowanie to pieniadze

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 DI 82KM 60kW [l/100km]

6,3