Opel Astra J Hatchback 5d 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 2009-2012 - Oceń swoje auto

Ocena Opel Astra J Hatchback 5d 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 2009-2012

Opel Astra J Hatchback 5d 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 2009-2012

z przebiegiem 1 000 km, wyprodukowany w 2010 roku
wwolarczyk
dodał ocenę 14.05.2010 13:09:30, jeździ tym autem niecały rok, poprzednie auto opel astra III

Na razie oceniam ten samochód Astra IV pozytywnie.

Wysoka kultura pracy silnika - b.dobrze "zbiera" się na poszczególnych biegach /6 biegów/

Jak na razie trochę "sztywna" ale to chyba wynika z tego że jest nowa.

Bardzo dobry.

Ograniczona przez tzw. słupki.

Dobra - jak na tą klasę samochodu.

Świetna wentylacja - mam automat i 2-strefową.

W dalszm ciągu zbyt mało miejsca na tylnej kanapie i oparcia zbyt twarde i zbyt pionowe. Na przednich siedziskach /boczne poduszeczki/ pojawiły się zagięcia-załamania. Trchę za szybko jak po przebiegu 1 tyś.km - bębę oczyiście reklamował tym bardziej że są to sidzenia za dopłatą tzw.opcjonalne.

Dobre jak na tą klsę samochodu.

Zbyt duże zużycie paliwa - /benzyna/ 1.4 turbo 140 KM.zarówno w mieście i w trasie.Może dlatego że nowy.

Mam poważne zastrzeżenia co do fabrycznego wyposażenia samochodu.A mianowicie:samochód mój ASTRA IV z takim prestiżem i tak bardzo rozreklamowany wyposażono w opony marki HANKOOK!!! Panowie z GM POLAND i OPEL w Gliwicach chyba coś wam nie wypaliło! Tego typu opny nich będą montowane w samochodach koreańskich,tym bardziej że podobno zawieszono produkcję tego typu opon /inf.z internetu/ - skandal.O tym fakcie będę mówił i pisał wszędzie - prasa samochodowa,programy TV także dlatego, że właściwie w tej sprawie nie chciano ze mną rozmawiać.A więc uwaga nabywcy - zwracajcie uwagę na opony, które są montowane w waszych nabywanych samochodach. Z poważaniem.

Pokrywa silnika powinna mieć siłowniki a nie podpórkę - Astra III takie posiadała - miłem !!!

Na razie bez usterek - na szczęście.

Spalanie 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 2009-2012

Pb [l/100km]
7,1

7,2

7,4

6,8

Co najbardziej zaskoczyło pozytywnie oceniającego?

Wybrałem karoserię,ale także na równi wybrałbym zawieszenie.

Sugeruję usunięcie, bo:

Kierowcy, którzy oglądali Opel Astra, oglądali także

Dowiedz się więcej o Opel Astra

Przeczytaj o Opel Astra

Opel Astra J - teraz trzeba błyszczeć
Opel Astra J - teraz trzeba błyszczeć Z samochodami jest trochę jak z gwiazdami show biznesu. Mogą być po prostu dobre w tym, co robią, za co zyskują szacunek. Ale czasem do zwrócenia na siebie uwagi nie wystarczy talent, momentami trzeba szarpnąć się na ozdobiony cekinami kostium od Diora i wysadzić coś w powietrze na koncercie, żeby w dzisiejszym świecie zostać zauważonym i osiągnąć większy sukces. Mniej więcej coś w tym stylu zrobił Opel. Jaka jest używana Astra J?

Opel Astra - zobacz filmy

Opel Astra - Opel Astra Sedan 1,7 CDTI - zalety i wady auta
Opel Astra - Opel Astra Sedan 1,7 CDTI - zalety i wady auta

Od tego odcinka zmieniamy konwencję testów. Zamiast doszukiwać się dokładnie 3 zalet i 3 wad prezentujemy Wam wszystko, co zdążyliśmy wychwycić podczas tygodniowego testu. Raz więcej będzie zalet, innym razem wad. Jak będzie tym razem? Zapraszamy do obejrzenia pierwszego wideotestu, bohaterem którego jest Opel Astra sedan 1,7 CDTI 2013.

Uwaga: Będziemy wdzięczni za komentarze, czy zmieniona formuła Wam odpowiada.

Liczba wpisów 188 397