Opel Astra J Hatchback 5d 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 2009-2012 - Oceń swoje auto

Ocena Opel Astra J Hatchback 5d 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 2009-2012

Opel Astra J Hatchback 5d 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 2009-2012

z przebiegiem 1 000 km, wyprodukowany w 2010 roku
wwolarczyk
dodał ocenę 14.05.2010 13:09:30, jeździ tym autem niecały rok, poprzednie auto opel astra III

Na razie oceniam ten samochód Astra IV pozytywnie.

Wysoka kultura pracy silnika - b.dobrze "zbiera" się na poszczególnych biegach /6 biegów/

Jak na razie trochę "sztywna" ale to chyba wynika z tego że jest nowa.

Bardzo dobry.

Ograniczona przez tzw. słupki.

Dobra - jak na tą klasę samochodu.

Świetna wentylacja - mam automat i 2-strefową.

W dalszm ciągu zbyt mało miejsca na tylnej kanapie i oparcia zbyt twarde i zbyt pionowe. Na przednich siedziskach /boczne poduszeczki/ pojawiły się zagięcia-załamania. Trchę za szybko jak po przebiegu 1 tyś.km - bębę oczyiście reklamował tym bardziej że są to sidzenia za dopłatą tzw.opcjonalne.

Dobre jak na tą klsę samochodu.

Zbyt duże zużycie paliwa - /benzyna/ 1.4 turbo 140 KM.zarówno w mieście i w trasie.Może dlatego że nowy.

Mam poważne zastrzeżenia co do fabrycznego wyposażenia samochodu.A mianowicie:samochód mój ASTRA IV z takim prestiżem i tak bardzo rozreklamowany wyposażono w opony marki HANKOOK!!! Panowie z GM POLAND i OPEL w Gliwicach chyba coś wam nie wypaliło! Tego typu opny nich będą montowane w samochodach koreańskich,tym bardziej że podobno zawieszono produkcję tego typu opon /inf.z internetu/ - skandal.O tym fakcie będę mówił i pisał wszędzie - prasa samochodowa,programy TV także dlatego, że właściwie w tej sprawie nie chciano ze mną rozmawiać.A więc uwaga nabywcy - zwracajcie uwagę na opony, które są montowane w waszych nabywanych samochodach. Z poważaniem.

Pokrywa silnika powinna mieć siłowniki a nie podpórkę - Astra III takie posiadała - miłem !!!

Na razie bez usterek - na szczęście.

Spalanie 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 2009-2012

Pb [l/100km]
7,1

7,2

7,4

6,8

Co najbardziej zaskoczyło pozytywnie oceniającego?

Wybrałem karoserię,ale także na równi wybrałbym zawieszenie.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wiarygodności ogladanego wpisu, napisz je w powyższym polu i kliknij na przycisk "Wyślij". Na pewno rozpatrzymy Twoją sugestię!

Oblicz koszty własnej jazdy 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 2009-2012