Oceny Opel Astra J Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW 2009-2012

Opel Astra J Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW 2009-2012 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Opel Astra J Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW 2009-2012

~szczesliwy posiadacz
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Bardzo fajne auto dla młodej osoby a nawet rodziny. Wózek bez problemu wchodzi do bagażnika, z tyłu jest dość miejsca. Brakuje mi kilku drobiazgów mimo, że wersja jest najbogatsza (COSMO), czarna perła z brokatem i chromami. Zależało mi na szybkim zakupie a to była jedyna astra dostępna na już. Obawiałem się silnika, że może być za słaby ale mile się zaskoczyłem. W sumie był to zakup przypadkowy i nie żałuję bo auto z rocznika 2010 kupiłem...
~RXx
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Autko godne polecenia. robiłem nim ok 60 tyś na gazie( stag). Zależało mi na aucie bez turbiny, koła dwumasowego,dpf i innych ustrojstwo i na podstawie 2 lat użytkowania mogę powiedzieć że wybór był bardzo udany. Autem byłem kilka razy za granicą i nigdy mnie nie zawiódł. Opłaty ubezpieczenia mniejsze o 30-40% od VW,Audi,Toyota.Polecam.
~jagodek
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Otrzymałem dokładnie to co chciałem. Nie chciałem turbosprężarki, a wrażenia z jazdy w wersji Sport były bardzo zbliżone. Silnik kręci grubo powyżej 4 000 i zaczyna się jazda ;) Każdy, który próbował jeździć był zaskoczony dynamicznym silnikiem i ergonomią. Przez pięć lat nie zepsuło się absolutnie nic! W Audi było znacznie gorzej. Opel jest serwisowany w ASO i Audi też był.
3,3
~Piotrek
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
To moje auto sluzbowe, sam bym pewnie takiego nie kupil. Bardzo ladne autko ktore mogloby miec lepszy silnik. 115 koni wyglada dobrze na papierze a w rzczywistosci samochod jest zamulony. Poza tym reszta bez zastrzezen.
~Cezar
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Jak do tej pory żadnych problemów- samochód bardzo ładny z zewnątrz i wewnątrz, bardzo dobrze wykonany , pięknie się prowadzi - NAJŁADNIEJSZY w swojej klasie! No i produkowany w POLSCE co dla mnie ma też znaczenie!
2,7
~jan.braun@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Samochód posiada wadę konstrukcyjną zawieszenia. Jego bardzo głośna praca a wręcz łomot na nierównościach drogi nie do usunięcia przez serwis. Byłem na przeglądzie gwarancyjnym w serwisie w Bydgoszczy oraz w Włocławku. Są bezradni.
Dziennik kosztów dla Opel Astra J Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
8,8
9,5
3,3
~cristoff
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Kupiony w Opel Używane, jako samochód 3-letni, bezwypadkowy, ja drugi wlasciciel. Konkluzja jedna - nigdy więcej, wcześniej jeździłem Astra I i to było złote auto w porównaniu z IV.
~GRACJAN
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Szukałem auta nowszego i zarazem prostego. I trafiłem w dziesiątkę!
4,1
~kuba
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Auto godne polecenia trzeba dobrze sprawdzić dany egzemplarz
~rxx
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
autko godne polecenia,dobre materialy i b.wygodne siedzenia,uklad kierowniczy i zawieszenie bez zarzutow
Opel Astra J Hatchback 5d