Oceny Opel Combo C Van

Opel Combo C Van - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Combo C Van

3,2
Van 1.7 DTI ECOTEC 75KM 55kW
Ogólnie oceniam dobrze, choć wiele detali jest bardzo upierdliwych. Przydałoby się je lepiej dopracować, a nawet nie koniecznie dopracować, wystarczy skorzystać z rozwiązań od lat istniejących. A tak mam wrażenie, że Opel celowo wprowadził złe rozwiązania, aby udręczyć właściciela. Np ograniczniki drzwi bagażnika - nie można jedną ręką zamknąć drzwi, jedną ręką trzeba odblokować, drugą zamknąć. W następnych modelach to zmieniono, ale ja się z...
3,5
~ipaq
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
No niby wszystko ok. ale tego auta bym nie kupił, Dlaczego? A bo wykonane na odp...... się, słyszałem że montowane w polsce - Boże co za wstyd - i to na całą Europe, po Stanach też się rozejdzie bo z GM na wizytacje przyjeżdżają, Uszczelki przy oknach odłarzą, deska z plastików made i china ( nawet nie China - CHRL) i jeszcze nie dopasowane tak jak należy, pomiędzy zgrzewy blach karoseri to miejsczmi palca można wsadzić, no poprostu bodaj ta...
~marcinazs90
Van 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
Auto jest bardziej niż przyzwoite. Wcześniej zrobilem kilkaset tysiecy km kangurami, partnerami i berlinagami i muszę przyznac że combo najlepiej sie sprawdza. Mało pali, częsci wybór mase i to za grosze. Leje paliwo i o nic nie musze sie martwić.
2,5
~Maro
Van 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Kiepskie wykończenie. Tandetny plastik w środku. Uszczelka w drzwiach kierowcy już 3 razy wklejana. Wygłuszenie = masakra. Przy lekkim deszczu nie można posłuchać muzyki, odebrać telefonu = straszny chałas od góry. To samo na autostradzie powyżej 100 km/h = Hałas!!! Droga szutrowa = hałas od spodu. \"Na pusto\" przy silnym wietrze lepiej mocno trzymać kierownicę, \"na pełno\" zero przyjemności z jazdy - toczenie się za TIR-em...
3,2
~wpnadolny@gmail.com
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Ekonomiczne auto dla celów służbowych ...póki nowe, ponieważ po 165000 km zamieniło się w skarbonkę bez dna i pochłaniacz czasu. Bardzo głośne, ale i cechujące się dobrymi osiągami mimo niewielkiej pojemności silnika. Zła widoczność, trochę denerwujących usterek elektryki towarzyszących combolotowi od nowości, ale jakie auto tej klasy jest bez wad? Obecność sztywnej i dobrze wyprofilowanej półki nad głową: dla mnie bomba!
~eddi29@op.pl
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Auto cały czas w ruchu. Fakt, że daje mu dużo w zamian. Olej co 15 tys km, Mobil 1 0W/40, do tego wszystkie filtry. Tanio nie jest ( bardzo drogi filtr paliwa, który wymieniam co drugą wymianę oleju) ale mam pewność i dowód na to że sie opłaca. Paliwo tylko na dobrych stacjach, często Verva.
Dziennik kosztów dla Opel Combo C Van
6,4
~wojtek.cieslak@wp.pl
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Myśle że udany wybór trzeba się przyzwyczaić do wkręcania się na obroty, prócz tego nie widzę większych wad.Przed kupnem jechałem berlingo i combo zdecydowanie łatwiej sie prowadzi i lepiej jest wykonany.
~zdrajczyk
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Według mnie 4 z duuuuużym plusem, bliżej piąteczki dlatego ocena ogólna - DOSKONAŁE AUTKO. Połączenie praktycznego, małego dostawczaka z autkiem miejskim, na krótkie (do 500km) trasy. Pomimo tego że to Opel, auto jest warte uwagi :)
~Marcin M.
Van 1.6 ECOTEC 87KM 64kW
Jestem miło zaskoczony niezawodnością tego auta. Taka \"niewyrafinowana prostota\" jak mówią w firmie.... Prosto ale pewnie. Opel trzyma fason. Miałem Francuskie 2 auta i prawie nabawiłem się nerwicy. Zakupiłem Opla i sie wyciszyłem. Zapomniałem co to kłopoty, pomoc drogowa, i drogie wizyty w serwisie. Polecam
~bm3241@poczta.onet.pl
Van 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
całkowicie przyzwoity samochodzik, problematyczne tylko to że klima jest zbyt słaba a widok w lewo do przodu jest zbyt kiepski. Winę a to ponosi jakże wspaniałe lusterko, słupek no i może mój wzrost (170cm), Kilkakrotni nie udało mi się w porę zauważyć pieszego na pasach (bez skutków ubocznych dla pieszego i samochodu)
Opel Combo C Van