Ocena kierowcy - Opel Combo C Van

Silnik 1.7 DTI ECOTEC 75KM 55kW
Rok produkcji 2004
Opel Combo C Van 1.7 DTI ECOTEC 75KM 55kW 2001-2004 - Oceń swoje auto
brać, kupować, cieszyć się
turbina ratuje tu całą sytuację, od 2 tyś obr. zaczyna się cos dziać i powiem szczerze, że mile zadowolony jestem z tego zjawiska...i to na każdym biegu
mnie się podoba, pracuje trochę ciężko ale to akurat lubię, i drażni mnie to, że przed wrzuceniem trójki trzeba jakby moment odczekać, na początku nie raz przydarzyło mi się zazgrzytać
prowadzi się pewnie, jak na samochód dostawczy jest ok
przednia szyba jest tak wielka, że specjalnie ją daszkiem skracam bo mnie razi ten wielki blask, niesamowite, gigantyczne lusterka, przy dobrym ustawieniu widac dosłownie wszystko, przydałyby się tylko niżej zaczęte szyby tylnych drzwi
nie ma tam za wiele, ale narzekać nie ma na co, super jest to, że intuicyjnie trafia się wtyczką w gniazdo pasów
tu przydałoby się troche poprawek, w zimie nagrzewa się długo a latem upał jest nie do zniesienia, blacha nad głową jak piekarnik a z nawiewu bryza...a powinien byc wicher
nie jestem co prawda za wielki ale jak dla mnie to mozna imprezkę zrobic zarówno w kabinie jak i na pace, ładownosc też nie raz przekroczona była, a nie odczuwało sie tego wogóle
tu się nie popisali, silnik jak na jego generację i możliwości za głośny, wyciszenie kabiny lipne
przy oszczędnej jeździe to nawet w mieście potrafi zadowolic się 6 litrami, a na trasie do 5l spokojnie spada, nawet jak się depcze to nie odczuwam dużo większego zużycia, oszczędny mówiąc krótko
co prawda trzeba za niego troche zapłacic ale nie wydaje mi się żeby ktos długo to przeżywał
mamy w firmie dwa takie same combo i w dwóch tak samo po 100 000 tys walnął przepływomierz, nie trzeba w niego na bierząco inwestować ale jak juz się zdarzy to trzeba się za portfel złapać i popłakać
nic większego mu się nie stało i jak na razie nie zanosi się na jakieś problemy, wsiadac i jechać

On - zużycie paliwa dla silnika 1.7 DTI ECOTEC 75KM 55kW [l/100km]

5,7