Ocena kierowcy - Opel Corsa A Hatchback

gabson@o2.pl, 21 lat temu
Silnik 1.6 GSi 100KM 74kW
Rok produkcji 1990
Opel Corsa A Hatchback 1.6 GSi 100KM 74kW 1988-1993 - Oceń swoje auto
Moim zdaniem autko super przez duże S. Nie jest to na pewno szczyt stylistyki.Dla kierowców mających sportowe zacięcie super. Już nie jeden w dobrej bryce nacioł się na moim brzydalu.:-) Kanciaczek pokazał na co go stać podczas ścigania się z najnowszą omegą Combi z 3 litrowym motorem. do 160 nie nauciekał mi się za bardzo powyżej 160 moment i moc omegi pokazały przewagę.
100 koni na 850 Kg mała rakietka bardzo elastyczny, troszkę nierówne wolne obroty
Troszku za długie skoki lewarka, 5-tka mogłabybyć trochę dłuższa.
5 jeżeli chodzi o bezpieczeństwo i zachowanie na drodze. Trwałość mogłabybyć troszkę większa no ale na naszych drogach ......
Jak dla mnie ok. nie przykładam do tego dużego znczenia.
Przyciski otwieraniz El szyb-beznadzieja. Deska rozdzielcza idealnie są na niej nawet wskaźnik ładowania,i wskaźnik ciśnienia oleju.
środkowy nawiew tylko zimne powietrze!!! W niektórych tak jest fabrycznie. W zimie musi byc zamknięty bo wali zimnym powietrzem z zewnątrz. Powoduje to nieprzyjemny świst na trzecim biegu dmuchawy.Dwa boczne nawiewy nie wystarczają w zimie.
Przód BDB tył troszku gorzej no ale to Corsa a nie mercedes
Przy 180km/h zaczyna się robić troszkę głośno(świst powietrza) no ale to nie jest mistrz aerodynamiki więc ok. Plastiki troszkę skrzypią.
ok. miasto spokojnie w 9 litrach na 100km. Trasa udało mi się zejść do 5.5 litra na 100 km. Serwis do przyjęcia.
moim zdaniem. REWELACJA . Za niewielkie pięniądze namiastka luksusu:-)) (elektr. szyby, centralny) i sportowego auta. POLECAM
plastiki ah te plastiki, ale ja jestem w tym temacie wyczulony.
Nic się nie zepsuło. Przez pół roku.(tyle go mam)

Usterki Opel Corsa A

Opel Corsa A – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu