Oceny Opel Corsa B Hatchback 1.2 i 45KM 33kW 1993-1998

Opel Corsa B Hatchback 1.2 i 45KM 33kW 1993-1998 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Corsa B Hatchback 1.2 i 45KM 33kW 1993-1998

~Przemek
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Corsę mamy już kilkanaście lat i jest to na prawdę dobry i niezawodny samochód. Oczywiście rdzewieje ale odpowiednia konserwacja pozwala przedłużyć jej żywotność. Samochód mimo swoich lat bez trudu pokonuje trasy na wakacje do Chorwacji czy inne odległe miejsca. Brak elektroniki to na pewno atut tego samochodu. Wymieniasz na bieżąco olej, filtry, rozrząd itp. i cieszysz się niezawodnym autem.
~Musthave
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Rdza, mimo pracy rozprzestrzenia się nieubłaganie. Mimo niewymienianego długo oleju silnik bez zarzutu. Biegi bezawaryjne, zgrabna- wszędzie się zmieści, w środku miejsce na zakupy, pasażera.. Niezawodna, nigdy nie zepsuła się w trasie i nie zrobiła przykrej niespodzianki.
~no21
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Auto godne polecenia. Tanie w zakupie i użytkowaniu. Mało pali, rzadko się psuje. Jak już coś trzeba naprawić, to nie ma problemu, bo części są tanie, a auto proste w konstrukcji - naprawi je każdy mechanik. Jak na takie małe i stare auto jest nieźle z komfortem i prowadzeniem. Idealny jako drugi samochód w domu (dla żony na dojazdy do pracy).
3,3
~DarekEs
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Części łatwo dostępne i co najważniejsze - tanie. Grzebiąc przy samochodzie samemu lub mając znajomego mechanika nie ma się co bać żadnej usterki. Sam miałem trochę wymian (głównie części eksploatacyjnych) i nie mam co narzekać bo kupiłem niezbyt zadbany samochód. Żeby go doprowadzić do dobrego stanu trzeba trochę inwestować.
~corsarz
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Auto nie zawodne tylko wymiana filtrów, płynów, rozrządu, tłumików wydwchowych, amortyzatorów i klocków hamulcowych. To co mnie denerwuje w moim aucie to tylko rdza pojawiająca się w różnych miejscach.
~arkadiusz
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
małe powolne bezawaryjne autko, w sam raz na 1 auto dla młodego, bezawaryjne a i nawet jak coś przychaczysz to masz po boku plastikowe listwy :P w mieście łatwo zaparkować i w trasie trzeba sie zastanowić 3 razy czy wyprzedzisz tego tira...bo wyścigówka to nie jest. tylko rdza zjada, a tak to bym nie sprzedawał i trzymał jako \"autko zastępcze\" w rodzinie :)
Dziennik kosztów dla Opel Corsa B Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
7,2
8,8
~Woj
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Bardzo dobry dla początkujących i z niewielkim portfelem. Choć patrząc na to co teraz produkują i ile kosztują naprawy nowych samochodów to można przy tym modelu długo zostać... :) Polecam modele bliżej 2000r.
~andrew98
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Jako 1 auto lub do jazdy miejskiej idealne na trase jednak za slabe jadac w 4-5 osob zaczyna byc ciasno i auto z trudem rozpedza sie do wiekszych predkosci :-) wyprzedzanie kolumny ciezarowek trwa w nieskonczonosc
~tpalarczyk@tlen.pl
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Kupiłem to autko w 90% po przeczytaniu opinii na tym portalu i kupiłbym go jeszcze raz. Wady i zalety opisane przez innych kierowców opisywały rzeczywistość. A jak już pisałem nawet jeśli już coś autko dolega to są to rzeczy, które się i tak naprawia/wymienia jak układ hamulcowy, zawieszenie, płyny eksploatacyjne. Jest to mój pierwszy samochód i następny będzie też oplem i najpewniej będzie to też corsa D, choć przed wyborem upewnię się...
~autentyka
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Całokształt oceniam na bardzo dobry,gdyż to autko jest idealne pod wzgledem spalania,ceny,wygladu, tanie czesci zamienne,idealne dla 2os ,do 100km/h jest zrywny,ja spokojnie poza miastem moge wymijac inne autka,Napewno jakbym mial jeszcze raz kupywac auto to kupilbym wlasnie te.Idealne tez dla mlodych kierowcow bo tanie czesci zamienne:]
Opel Corsa B Hatchback