Oceny Opel Corsa C 1.4 ECOTEC 90KM 66kW 2000-2003

Opel Corsa C 1.4 ECOTEC 90KM 66kW 2000-2003 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Corsa C 1.4 ECOTEC 90KM 66kW 2000-2003

~Melek
Hatchback 1.4 ECOTEC 90KM 66kW
może być ale z ubogim portfelem nie polecam ze względu na spalanie TRAGEDIA, ja nim muszę jeździć bo nie mam innego wyjścia , poważnie gdybym wiedział że będzie tyle palił kupił bym 1.8 16V bo wychodzi na to samo ale polak mądy po szkodzie
3,4
~rak
Hatchback 1.4 ECOTEC 90KM 66kW
Silnik jest naprawdę świetny, skrzynia - super. Zawieszenie do zmiany. Polecam automat do miasta - przy poj. 1.4 / 90KM mocy aż nadmiar, lewa stopa nie boli od wyciskania sprzęgła. W trasie przyspiesza z każdej prędkości. Max. prędkość, z którą jechałem to ok. 170.
~aldil0@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 ECOTEC 90KM 66kW
samochód niezawodny,pomimo swych niewielkich gabarytów nie brakuje mu miejsca dla pasażerów jak i dla kierowcy , wada zbyt mały bagażnik zwłaszcza gdy w miejcu koła zapasowego umieszczono zbiornik gazu - ale warto zainstalowac gaz kosztem pojemności bagaznika bardzo duza oszczedość dla osób , które dużo korzystają z samochodu
~Maciek.kolega
Hatchback 1.4 ECOTEC 90KM 66kW
W dzisiajeszych czasach cięzko będzie za ok 6000zł kupić lepsze auto tej wielkosci z silnikami nowej generacji.
~skasper@op.pl
Hatchback 1.4 ECOTEC 90KM 66kW
miałem yarisa super niezawodny, teraz corsa drobiazgi sie psuja ale komfort jazdy bez porównania
~Groncz
Hatchback 1.4 ECOTEC 90KM 66kW
Dobrze i pół. Całkiem przyjemne autko, ale jak dla mnie tylko do miasta. Moglo by palic odrobine mniej.
Dziennik kosztów dla Opel Corsa C 1.4 ECOTEC 90KM 66kW
8,7
~Piotrek pyvo@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 ECOTEC 90KM 66kW
Starsza siostra Corsy B - samochód jest większy, bezpieczniejszy lepiej wykonany i znakomicie jeździ, a chyba właśnie o to chodzi :)
4,1
~Anonim
~Frodo
Hatchback 1.4 ECOTEC 90KM 66kW
Silnik dobrze się zbiera i oferuje całkiem niezłą moc jak na silnik 1.4. Wyciszenie całkiem przyzwoite, do tej pory żadnych problemów w silnikiem, pełna kultura pracy. (Silnik)
~pio555
nawet fajna