Oceny Opel Corsa D Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW 2007-2011

Opel Corsa D Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW 2007-2011 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Corsa D Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW 2007-2011

~Bogoes
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Ogólnie OK... wersja black-red, zawieszenie sportowe, siedzenia kubełkowe, koła alu 17"... wygląd, wnętrze, wyposażenie na plus, serwis opla (ASO) do tanich nie należy, części do diesla droższe od wersji benzynowych... niestety silnik do wersji stylizowanej na sportowo stanowczo za słaby, wyprzedzanie na trasie niezbyt komfortowe... przy prędkościach 130-140km/h bardzo głośno w środku (głównie za sprawą turbiny), także na autostradzie albo...
2,8
~GROSS
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Samochodzik kupiłem prawie nowy z symbolicznym przebiegiem 30tyś.Zaraz po zakończenie okresu gwarancyjnego zaczęło się...Na początku był EGR,później dwumasa,sprzęgło i docisk.Później wymiana skrzyni biegów,a ostatnio kontrolera turbo.Razem ok 15tys PLNÓW włożonych w naprawę.Z minusów to zbyt delikatna kierownica przy większych prędkościach,kosmicznie głośny w środku powyżej 100km/h,wymiana żarówki to zabójstwo i trochę za twarde fotele na...
3,5
~KenLee
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Miałem Corsę przez 10 lat jako drugie auto w rodzinie. Jazda głównie podmiejsko-miejska. Ogólnie wrażenie pozytywne, ale ze względu na kilka drobiazgów i ogólne braki jakościowe nie kupiłbym ponownie tego samochodu. Szczegóły poniżej.
2,6
~Roox
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Przy przebiegu ok 220 tys km zaczyna sypać się absolutnie wszystko - wtryski, turbo, dwumasa, sprzęgło, różne czujniki. Samochód jest w miarę fajnym miejskim toczydełkiem, ale tylko do przebiegu 220 tys km. Po jego przekroczeniu zaczyna być skarbonką bez dna, czego nabywca tak małego auta może się nie spodziewać.
3,6
~LinPark
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Niby tanie auto, ale zawodzi w kilku kwestiach. Niby ma kilka plusów, ale giną w marazmie i nijakości całości tego wozu. Niskie koszty, ale takie zawieszenie co chwila żąda uwagi. Problem był to sprzedać. Problem był z Antarą ojca. Opel to marka, która zasłużyła sobie na moją czarną listę, ale modelu nie odradzam. Odradzam wydawać na to ponad 10-11 tysięcy, jeśli nie jest to OPC.
~xxy
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Ogólnie dobre auto, trochę niewygodne fotele w części lędźwiowej. Podobnie nieregulowane zagłówki w pozycji przód/tył. Silnik daje radę jak się jedzie we 2 osoby. Spalanie na naprawdę dobrym poziomie. Jadąc trasę Bydgoszcz - Kraków przy prędkości 120-140 na autostradzie przy 4 osobach na pokładzie komputer pokazywał 5,8l/100km.

Usterki Opel Corsa D

Opel Corsa D – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Sj
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Ładny mały samochodzik , do miasta na trasę już gorzej . Problemem jest hałas jaki jest w środku podczas szybkiej jazdy autostrada, zawieszenie i hamulce dają sobie rade z prędkością tylko pasażerowie się meczą hałasem .
3,8
~Adam
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
fajne małe auto, pracowało jako wół roboczy, dojazdy do pracy itd, Nie było oszczędzane, pedał gazu zwykle w podłodze. Ten silnik chce jechać!
~Dominik
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Mam wersję 111 Lat Opla. Idealne auto dla dwóch osób, do miasta mogą być i 4, ale wtedy z włączoną klimą jedzie się ciężko. We dwójkę to można nawet Hiszpanię objechać.
2,9
~magg
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
przeciętnie, z wersji C 1,7 Di byłam bardzo zadowolona, z tej wersji wręcz przeciwnie, skusił mnie też wygląd a okazało się to byleco w ładnym papierku
Opel Corsa D Hatchback