Oceny Opel Corsa D Hatchback 1.0 Twinport ecoFLEX 60KM 44kW 2006-2010

Opel Corsa D Hatchback 1.0 Twinport ecoFLEX 60KM 44kW 2006-2010 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Opel Corsa D Hatchback 1.0 Twinport ecoFLEX 60KM 44kW 2006-2010

1,1
~Norbert
Hatchback 1.0 Twinport ecoFLEX 60KM 44kW
Ten kto daje temu auto ocenę 4.9 musiał przez całe życie jeździć na wrotkach i wsiadając do tego rzęcha przeżywa galaktyczną podróż w czasie. To auto to tragedia, nie jedzie, głośne, mało miejsca, przyspieszenie wręcz niebezpieczne. Jeśli myślisz o wyprzedzenu tira a masz przed sobą prostą 2km, przemyśl bo mozesz nie zdążyć. Auto żony, gdy mnie prosi abym nim jechał zmienić opony, pytam się jej, co jej zrobiłem że każe mi wsiadać do tego...
2,8
~osa501
Hatchback 1.0 Twinport ecoFLEX 60KM 44kW
Od nowości źle spasowane zamknięcie schowka (odstaje). Po około 50000 km zaczęła schodzić folia z tej niby chromowanej klamki w drzwiach pasażera (zaznaczam że 99% jeżdżę sam). Wymiana na gwarancji. Od nowości kruszy się gąbka pod siedzeniem kierowcy (ważę około 80 kg więc chyba nie jest to za dużo jak na to auto), sprawa zgłaszana przy każdej okazji, serwis nic z tym nie robi, ale będę walczył :). Od nowości skrzypienie i piszczenie...
~Piotrek
Hatchback 1.0 Twinport ecoFLEX 60KM 44kW
Auto kupione od pierwszego właściciela starszego pana. Zadbane. Widząc jakiej jest wielkości i jaki ma sinik byl to wiec świadomy wybór...Czyli nie będę krytykował małej mocy czy małego wnętrza. Tego się spodziewałem co zastałem... Wygląd zewnętrzny ciekawy Wnetrze z przodu posiada dużo miejsca siedzi sie daleko od szyby... Z tylu troszkę mało miejsca ale daje rade a mam 185 cm wzrostu.
~Krzysztof Bielecki
Hatchback 1.0 Twinport ecoFLEX 60KM 44kW
Bardzo dobre auto. Małe problemy z elektryką, póki nie trafiłem na Pana, który zajmuje się tylko oplami (złote ręce) za 100 zł rozwiązał problem, który nie powrócił. Blacha ocynkowana, parę przycierek i zero rdzy. Jestem zadowolony z kupna 11 lat temu. Ekonomiczny, na trasie nie cisnąc zbytnio, nawet 5 litrów. Raczej tani w eksploatacji.
4,1
~Daniel
Hatchback 1.0 Twinport ecoFLEX 60KM 44kW
Auto kupione do podróży po mieście i okolicach lecz ku mojemu zdziwieniu daje rade też na trasach. Największe zaskoczenie to prędkość maksymalna gdyż na autostradzie dałem rade rozpędzić autko do 170 km/h
2,2
~krzyk@strona.pl
Hatchback 1.0 Twinport ecoFLEX 60KM 44kW
W ramach gwarancji (24 zlecenia napraw)w samochodzie wymieniono: 1.szybę tył (ogrzewanie) 2.drugą sondę lambda 3.moduł sterowania silnika (komputer) 4.czujnik poziomu paliwa. 5.czujnik ciśnienia w kolektorze ssącym. 6.czujnik temp. powietrza wlotowego. 7.kolektor ssący 8.szybę tył (ogrzewanie drugi raz) 9.zaczepy zamków wszystkich drzwi 10.przekładnię kierownicza 11.tarcze hamulcowe i klocki 12.pierwszą sonda lambda i to chyba...
Dziennik kosztów dla Opel Corsa D Hatchback 1.0 Twinport ecoFLEX 60KM 44kW
2,6
~Bartosz
Hatchback 1.0 Twinport ecoFLEX 60KM 44kW
Niestety trudno mi znaleźć zastosowanie dla tego wozidła. Ani wygodne, ani ekonomiczne... cieszę się, że to nie ja jestem jego właścicielem, a tylko miałem wątpliwą przyjemność poruszania się nim.
~matttt
Hatchback 1.0 Twinport ecoFLEX 60KM 44kW
Super autko wszystko czego można chcieć do małego zgrabnego autka. W środku dużo przestrzeni, dobre wyciszenie i spalanie. Corsa ma w dodatku mimo 3 drzwi dużo przestrzeni dla pasażerów.
3,2
~Robert
Hatchback 1.0 Twinport ecoFLEX 60KM 44kW
Ogólnie auto nie jest złe. Brak niestety odpowiednich drobnych części zamiennych
3,7
~kierowca
Hatchback 1.0 Twinport ecoFLEX 60KM 44kW
bardzo fajnie się prowadzi, naprawdę przyjemne nieduże autko
Opel Corsa D Hatchback