Oceny Opel Corsa D Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 70KM 51kW 2010-2011

Opel Corsa D Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 70KM 51kW 2010-2011 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Opel Corsa D Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 70KM 51kW 2010-2011

3,4
~Wojtek
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 70KM 51kW
Nie kupiłbym tego samochodu prywatnie. Decyduje o tym nagrzewanie się jego wnętrza - o tym powyżej. Mi to osobiście bardzo doskwiera i stąd moja opinia. Być może wnętrze w jasnym kolorze przynajmniej częściowo rozwiązuje ten problem. Czarne wnętrze powoduje szklarnię w aucie...
~jgu
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 70KM 51kW
Jest to najekonomiczniejszy silnik corsy.Mocy oczywiście mało,ale na dojazdy do pracy wystarczy spokojnie i da się jeszcze kogoś wyprzedzić.Rekompensata przy dystrybutorze.Ponadto warto szukać wersji ECO FLEX-pali mniej niż standardowa.Silniki niezawodne i podobno stworzone do pracy na gazie-czyli dobrze wykonane. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~jaja
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 70KM 51kW
Zdecydowanie zbyt słaby.Jeżdziłem Nissanem Micra 1,2 65KM i było o niebo lepiej.Corsa z silnikem 1,2 to muł.Nadaje się na dojazdy do pracy i to tylko dla spokojnych ludzi-za to odwdzięcza się niskim spalaniem. (Silnik)
~Ma
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 70KM 51kW
Zaznaczam,że wyniki spalania jakie podałem są z jazdy zimą-poniżej 0 Celsjusza.Oczywiście przy spokojnej jeździe.Myślę,że jak na wagę auta to z tym silnikiem jest nieźle,choć więcej niż podaje producent. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Opel Corsa D Hatchback