Oceny Opel Corsa D Hatchback 1.7 CDTI ECOTEC 125KM 92kW 2006-2010

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Opel Corsa D Hatchback 1.7 CDTI ECOTEC 125KM 92kW 2006-2010

~Magda
Hatchback 1.7 CDTI ECOTEC 125KM 92kW
Moje auto zostało sprowadzone z Włoch od pierwszego właściciela także zero rdzy, technicznie bez zarzutu nic się nie psuje, silnik 1.7 do tego auta jest wręcz idealny bardzo małe spalanie przy super przyspieszeniu. kupując auto z tym motorem sugerowałem się opinią znajomych mechaników którzy doradzali właśnie wersje 125 koni jako najmniej awaryjną opinia się potwierdza zero problemów technicznych z tym autem, skrzynia bardzo precyzyjna, środek...
~agata
Hatchback 1.7 CDTI ECOTEC 125KM 92kW
Corsę w tej wersji posiadam od 1,5 roku jak dotąd spisuje się super. Największa zaleta tego auta to dobry ,mocny silnik, który bardzo mało pali, przyśpiesza rewelacyjnie i co najważniejsze nie ma z nim problemów.Auto bardo dobrze trzyma się drogi, dobra skrzynia -biegi wchodzą lekko, wygodny dla dwóch osób, części takie jak klocki, tarcze,filtry itp. tanie. Polecam to auto bo wrażenia z jazdy są rewelacyjne. Mały minus za głośną prace silnika...
~ok
Hatchback 1.7 CDTI ECOTEC 125KM 92kW
Mała petarda, świetnie trzyma się drogi , super skrzynia, super silnik odpukać nic się nie dzieje pale i jadę,nawet w mrozy, części eksploatacyjne tanie ,pali bardzo mało, generalnie jestem bardzo zadowolony jedyny minus to mało miejsca z tyłu.
~Jan
Hatchback 1.7 CDTI ECOTEC 125KM 92kW
Corsa spisuje się rewelacyjnie,bardzo dobre przyspieszenie bardzo przydatne przy wyprzedzaniu. Mało pali, nie miała poważnych awarii. Polecam Wersje silnika 125 KM. Spory bagażnik, dużo miejsca z przodu. Jak na razie bardzo dobry zakup.
~ewelina
Hatchback 1.7 CDTI ECOTEC 125KM 92kW
Bardzo dobry dynamiczny, ekonomiczny i bezawaryjny silnik ISUZU 125 KM, mam auto od dwóch lat zero problemów technicznych, autko wygodne zwinne, tanie w utrzymaniu. Dobre do miasta jak i w trasę, dobre zabezpieczenie antykorozyjne. Super przyśpieszenie przy małym spalaniu, Największym atutem corsy jest silnik oraz wygląd zewnętrzny oraz środek. Polecam top autko nigdy mnie nie zawiodlo
~kierowca.wawa@gmail.com
Hatchback 1.7 CDTI ECOTEC 125KM 92kW
Piękny samochód, 125KM potrafi pociągnąć te budę - dziś kierowca 2 litrowego BMW 5 bardzo się zdziwił... i zezłościł - chyba mała corsa zagrała mu na ambicji :D Za jakieś 2 lata zamienię na Astrę - trochę większa jednak.
3,7
~yeti15@poczta.onet.pl
Hatchback 1.7 CDTI ECOTEC 125KM 92kW
Pierwsze co nasuwa mi się od razu to tłumienie nierówności, które jest po prostu złe. Z czasem idzie się przyzwyczaić no ale cóż. Przecież to małe autko. Silnik jest dynamiczny ale po turbo dziurze. Do spalania nic nie mam. Jakość wnętrza jest jak w oplu. Bez szaleństw luksusowych nie wiadomo jakich , a schludnie. Wszystko jest pod ręką. Nie straszą żadne brzydkie plastiki ani inne rzeczy.
~ostry
Hatchback 1.7 CDTI ECOTEC 125KM 92kW
Posiadam wersje sport 125 KM auto wygląda rewelacyjnie, jeździ rewelacyjnie, technicznie bez problemu, silnik daje rade, spalanie super, z minusów trochę głośny powyżej 100 km/h
~luka
Hatchback 1.7 CDTI ECOTEC 125KM 92kW
super auto z super butem, technicznie bez problemowe, silnik ma dobra opinie jako bezawaryjny, rewelacja spalanie średnie 5 l
~zadowolony
gorąco polecam, 5+ za silnik isuzu jak dotąd bezproblemowy, mało pali