Ocena kierowcy - Opel Frontera A Standard

bravomusic@interia.pl, 16 lat temu
Silnik 2.4 i 125KM 92kW
Rok produkcji 1993
Opel Frontera A Standard 2.4 i 125KM 92kW 1991-1995 - Oceń swoje auto
Jestem bardzo zadowolonym użytkownikiem. Jak ktoś chce mieć fajną terenówkę (moja jet w wersji LONG orurowana, przyciemnione szyby, instalacja gazowa nowa , alufelgi CHROM itd. - moim zdaniem ładniejsza i wiadomo pakowniejsza i wygodniejsza!) to polecam bez żadnej ściemy. Jeżdzę nią prawie dwa lata. Pierwszy właściciel w Polsce i jeden w Niemczech. Potzrebuje kasy na mieszkanie więc zmuszony jestem sprzedać, ale nie za wszelką cenę. Jak coś to piszcie na maila bravomusic@interia.pl .Mogę wysłać fotki:)
Jak na terenówke to doskonale. Moim zdaniem najlepszy silnik jaki jest we Fronterach.
Biegi gładko i precyzyjnie wchodzą. Dobrze dobrane - szkoda, że nie ma "6":)
Rewelacja na Polskie drogi idealny. Nic nie robiłem w zawieszeniu (a mam ją prawie 2 lata). Wszystko pięknie działa. W zakrętach radzę nie szarżować - to jest terenówka!:)
Widoczność do przodu i na boki znakomita. Do tyłu wiadomo trzeba się przyzwyczaić do koła zapasowego z tyłu.
Bez zastrzeżeń. Wszystko pod ręką.
Dobra wentylacja. Szyby nie parują. Ogrzewanie daje radę! :)
Full miejsca dla kierowcy, pasażerów i na bagaże!!! REWELACJA!!!
Jak na terenówkę super!!! Aż byłem zdziwiony jak go kupowałem.
Ceny częsci przystępne. Duża dostępność na rynku nowych i używanych. Zużycie paliwa jak na takie ciężkie auto OK!!!
Za stosunkowo niewielkie pieniądze bardzo dobre auto!!! (Ostrzegam przed "okazjami" po wypadku i zajeżdzonymi)
Nigdy mnie nie zawiodła!!! (Dwa razy byłem nad morzem a jestem z Krakowa!) BEZAWARYJNIE!!!
BEZAWARYJNIE! (poza wymianą normalną czyli klocki hamulcowe, filtry , olej no i tłumik, który skorodował) .SUPER!
Opel Frontera A Standard