Oceny Opel Insignia I Sedan 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW 2008-2013

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Opel Insignia I Sedan 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW 2008-2013

~wkurzony
Sedan 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Jestem posiadaczem Opla juz 2 latka i jak zagladam na ten portal , to sie nie moge nadziwic ze Insignia tak , nisko stoi. Ja spokojne bym jej dał ocene średnia lub nawet wiecej. Po przeanalizowaniu komentarzy doszedłem do wniosku ze negatywnie wypisuja głownie frustracji,ktorych nie stac na auta ze znaczkami kółek, gwiazdy lub L. i chcieli sobie cos chyba powiekszyć ale chyba cos z tego nie wyszło Rzetelnych negatywnych opini jest jak na...
3,5
~robert
Sedan 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Całkiem przyzwoite auto, ale ze względu na bardzo kiepskie wyciszenie z całą pewnością po raz drugi takiego auta bym nie kupił. Od auta, które w salonie kosztuje grubo powyżej 100 tys oczekuję się nieco więcej. I ta ogromna masa własna, która powoduje, że owe 160 koni jakoś nie czuć.
~jacek_łomiarz
Sedan 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
generalnie przesiadka z passata 130konnego z 2004roku na insignie z 2010 roku.. rozczarowała. nie ta jakość, nie ten poziom satysfakcji. Auto ma piekna sylwetke i fenomenalne swiatła- to jego niepodwazalne atuty. reszta to tani opel astra w lepszym designie. niestety.
~jacek_łomiarz
~HargKrak
Sedan 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Auto katalogowo za 100 tys PLN, a dostaje się nie do końca przemyślany i wykonany produkt. Fakt Insygnia jest ładna, stylistycznie dopieszczona. Jednak patrząc z punktu widzenia użytkownika, ma się poczucie, że dostajemy auto świadomie zubożone i wypchnięte do produkcji na siłę. Hasło reklamowe: \"Insygnia - to najlepsze auto jakie stworzyliśmy\" jest najgorszym świadectwem jakie może sobie wystawić Opel.
2,1
~senior
Sedan 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
gdybum wiedział że ta nowość będzie taka, w życiu bym nie kupił.Kto kupuje opla ma hopla i to święta prawda.Odradzam stanowczo kupowania tego modelu.Serwis tylko z nazwy- paniska nie stej ziemi.Będąc kilka razy w serwisie wszyscy klienci po utarczkach wychodzą oburzeni. Nie godne by ci panowie zajmowali tam stanowiska.Myślą że wszyscy klienci to neptycy,pomimo że niektórzy klienci dłużej jeżdzą samochodami niż ci panowie liczą sobie...
Dziennik kosztów dla Opel Insignia I Sedan 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
7,1
2,3
~artii70
Sedan 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Nikomu nie polecam. W tej cenie jest duży wybór, Insignii należy unikać jak ognia. Kusi wyglądem, jeden z najlepiej prezentujących się samochodów, a poza tym to jakiś żarcik opla jest. Po prostu jakościowe dno.
~maks
Sedan 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Opel modelem Insignia otworzył nowy rozdział motoryzacji. Zbudował auto które ma wszystko co potrzebne do codziennego uzytku. Samochód jest bardzo ładny co podoba się kobietom, a zarazem praktyczny.Uwazam go za idealny wybór dla 35-letniego faceta. Acha nie jestem sprzedawcą samochodów marki Opel ani dziennikarzem na usługach.
~czarny
Sedan 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Brak poważnych usterek przez cały okres eksploatacji
~Piotr
Sedan 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Jestem bardzo zadowolony. Jeździ super jak na razie oprócz 2 świec żarowych klocki i tarcze z przodu wszystko działa SUPER.
Opel Insignia I Sedan