Oceny Opel Insignia I Sports Tourer 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW 2009-2013

Opel Insignia I Sports Tourer 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW 2009-2013 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Insignia I Sports Tourer 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW 2009-2013

2,3
~Tomasz
Sports Tourer 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
Jedna z najwiekszych porażek w moim życiu. Nigdy wiecej OPLA! Awaryjna skrzynia automatyczna kosztująca majątek to dopiero poczatek problemow. Jak ktoś jest rozsądny to niech szuka jakiegos peugeota w dieslu i nie popełnia mojego błędu.
~kropek
Sports Tourer 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
auto sprawdza się w mieście jak i w drodze (odcinki po 600km bez problemu wysiadałem jakbym przejechał 50km) obszerne i duży bagażnik (kombi) automat chodzi elegancko i zbiera się dobrze choć czasem jest sekunda zawahania . jedyny mankament to spalanie 16-18 litrów na sto km.
~~BEN~
Sports Tourer 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
Byłem Mercedesiarzem do 2005 roku i nie wyobrażałem sobie posiadanie innego auta. Zamiana na nową Toyotę Avesis kombi 2.0 aut. zaskoczyła mnie pozytywnie, fotele były bardzo podobne jak w merolach - \"kanapy\" ale uciążliwe przy dłuższej jeździe. Opel Insignia z fotelami ergonomicznymi to rewelka. Nawet jeśli porównam wygodę z Pontiaca, czy Chrislera, którymi jeździłem dużo przez parę lat w USA.
~Lam
Sports Tourer 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
Wygodny i dynamiczny samochód o dość bogatym wyposażeniu. Mógł by być ciut większy w środku
~peiyongyi
Sports Tourer 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
Świetny samochód, wygodny i bezpieczny, dynamiczny, bardzo dobrze się prowadzi. Szkoda tylko, że tak dużo pali benzyny.
~Przemas
Sports Tourer 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
To jest piękny samochód z dobrym silnikiem, który radzi sobie bez większego problemu z tą masą (1760kg) oraz potrafi dostarczyć wiele przyjemności z jazdy. Do tego auto przy spokojnej jeździe jest bardzo ciche i elastyczne, natomiast przy bardziej gwałtownym naciśnięciu na pedał przyspieszenia wydaje bardzo przyjemny dźwięk i fajnie wciska w fotel. Również odpalenie tego auta to bardzo ładny dźwięk. Mam ten samochód od września 2015 i nadal... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )

Usterki Opel Insignia I

Opel Insignia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu