Opel Insignia 2.0 CDTI ECOTEC 130KM 2009-2013 - Oceń swoje auto

Insignia
2.0 CDTI ECOTEC 130KM 2009-2013
lista nadwozi Opel Insignia

Oceny Opel Insignia 2.0 CDTI ECOTEC 130KM 2009-2013

4% lepiej niż w segmencie Klasa średnia (4,18)

autodna

dodano 04.07.2011 przez

Wersja COSMO z pakietami, auto za prawie 140 000 PLN... tymczasem np wyświetlacz od radia jest wielkości podobnej lub mniejszej, jak a autach za 40tys. Przy wrzucaniu wstecznego, 1, 3 i 5 biegu wciska się guziki od klimy, ale chyba hitem jest bagażnik - pomijam, że wygląda na mniejszy niz w mojej starej vectrze hatch, nie to jest najlepsze moim zdaniem. Znakomite jest to, że jest on wyłożony jasno beżową a w zasadzie prawie białą wykładziną (wersja z beżowym wnętrzem - ale w takiej samej hatchback - bagażnik jest czarny!!!) Brak możliwości wyświetlania informacji z radia na wyświetlaczu między zegarami - kolejna zagadka, wcześniej się z tym nie spotkałem. Może Opel chce być oryginalny. Trzeba poza tym dobrze kombinować z ustawieniem kierownicy - nie widać albo dołu rzeczonego wyświetlacza, albo góry wskaźników paliwa, temp, góry obrotomierza itd. Oczywiście, można zapytać po co to komu - jednak dość irytująca sprawa. A właśnie, kierownica. Jest ona... obszyta. I tyle. Bo czym - nie wiadomo. Auto posiada w moim przypadku jednak jedną zaletę - jest służbowe. Nie mogłem jednak się powstrzymać i przestrzegam oraz namawiam do głębszego przemyślenia przed zakupem tego pojazdu. Swoich pieniędzy NIGDY bym na nie nie wydał. Uważam, że za taką kasę można znaleźć dużo lepsze auto. I ta oplowska ekonomia... lekko 9 w mieście przy delikatnej jeździe. Vectra robiła poniżej 8 (120KM).

dodano 24.07.2014 przez

Auto pożyczyłem na wakacje (2,5 tygodnia, prawie 4,5 tys. km). Więc opinia trochę mało wymierna, ale może komuś się przyda. Szukałem ekonomicznego diesla z dużą paką żeby w końcu pojechać na wakacje bez boxa na dachu. Padło na Insignie i nie żałuję. Auto w dość skromnej wersji, ale podróżowało się przyjemnie. Bagażnik wielki, ale trochę mało pakowny przez mocno ściętą klapę i boki. Sinik za słaby na tak ciężkie auto, ale przynajmniej bardzo ekonomiczny.

dodano 23.10.2014 przez

Samochód dobrze wykonany, świetnie wygląda. Przyciąga wzrok innych ludzi. Mój egzemplarz to czarna wersja Cosmo+ na 20 calowych felgach Opla. Auto świetne na trasy, lecz dość przeciętne w codziennym użytkowaniu.

dodano 06.01.2013 przez

pięknie się prezentuje,przód,tył,góra boki miodzio

dodano 15.07.2013 przez

Poza trzeszczącymi plastikami całkiem ok.

dodano 26.10.2009 przez

Opel, ajakby nie Opel :)