Oceny Opel Insignia I Hatchback Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 163KM 120kW 2013-2015

Opel Insignia I Hatchback Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 163KM 120kW 2013-2015 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Opel Insignia I Hatchback Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 163KM 120kW 2013-2015

2,9
~Maciek
Hatchback Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
To mój kolejny Opel ale raczej ostatni, mogę stwierdzić że adekwatny stosunek ceny do jakości zakończył się na Astrze III. na tle konkurencji Insignia ma atrakcyjną jedynie cenę i wysokie rabaty, czym kuszą salony. Na każdym kroku coś jest ... niedorobione
~Sandomingo
Hatchback Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
Dobry samochód. Jeden z najładniejszych na rynku, przywodzący echa klasyków amerykańskich Coupe z długa przednią maska , opadająca linia dachu i bardzo ładnymi reflektorami i grillem. Rewelacyjne adaptacyjne światła ksenonowe z automatyka świateł długich.
2,9
~capricorn
Hatchback Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
Tragedia wobec VW to prawdziwa katastrofa, głośny, niewygodny, wspomaganie kierownicy vs Passat to inna generacja, skrzynia słabizna, klima ok, dobrze się trzyma drogi za sprawą niskiego środka ciężkości, przedni zderzak haczy praktycznie każdy krawężnik
~nim
Hatchback Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
to jest mój kolejny /7/ opel, mam nadzieję że tak jak poprzednie równie udany. Na razie 4000km, wszystko działa bez zastrzeżeń. Wyposażenie ma pełne /executive/, łącznie z kamerą cofania. Dzięki temu, nie patrzę przez tylną szybę /marnie widać/, tylko kamera. Wnętrze /recaro - tania skóra/ + nowa deska rozdzielcza, jest bez zarzutu. Ładniejsza niż w Volvo, E-klasie i BMW 5 /porównywałem/. Kto nie wierzy niech sprawdzi
~Sandomingo
Hatchback Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
Moja druga opinia, nadal zgadzam się, że to bardzo dobry samochód, elegancki, wygodny i niekłopotliwy w obsłudze przynajmniej po przebiegu ok. 60 tys km.
3,4
~Engelbert
Hatchback Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
Insygnię przetestowałem na krótkiej, ale intensywnej trasie ok. 2000 km. Nie mój samochód, ale zdążyłem sobie wyrobić na jego temat zdanie.

Usterki Opel Insignia I

Opel Insignia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Przemysław
Hatchback Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
Mimo że 163 KM jest ospały. Ale mało pali i jest jak do tej pory bezawaryjny (Silnik)
~Zdzisław
Hatchback Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
Twarde zawieszenie. Samochód a bardziej jego mase czuć w zakrętach, natomiast ideał na prostych (Układ jezdny)
3,6
~lafarju
Hatchback Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
cichy, lecz nie pozwalał np na ruszenie przy toczeniu z 2-go biegu co objawiało się tzw żabką podczas gdy poprzedni diesel forda robił to bezproblemowo (Silnik)
Opel Insignia I Hatchback Facelifting