Oceny Opel Insignia I Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 130KM 96kW 2009-2013

Opel Insignia I Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 130KM 96kW 2009-2013 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Insignia I Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 130KM 96kW 2009-2013

3,1
~xerd
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 130KM 96kW
Wersja COSMO z pakietami, auto za prawie 140 000 PLN... tymczasem np wyświetlacz od radia jest wielkości podobnej lub mniejszej, jak a autach za 40tys. Przy wrzucaniu wstecznego, 1, 3 i 5 biegu wciska się guziki od klimy, ale chyba hitem jest bagażnik - pomijam, że wygląda na mniejszy niz w mojej starej vectrze hatch, nie to jest najlepsze moim zdaniem. Znakomite jest to, że jest on wyłożony jasno beżową a w zasadzie prawie białą wykładziną...
~pjotr69
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 130KM 96kW
Wygląd auta ma to "coś" w sobie. Isia się w mojej ocenie nie starzeje. Świetne materiały wewnątrz praktycznie się nie zużyły, mimo już pokaźnego przebiegu. Silnik 130KM deczko za słaby na miasto ale już w trasie się tego nie odczuwa. Niutonometry robią swoje. Autem zrobiłem 90tyś. i po tym czasie uważam, że to bardzo dobre auto. Ma swoje wady ale myślę, że znacznie więcej zalet.
~Arek
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 130KM 96kW
Generalnie o.k. - stosunek jakości do ceny jest w porządku. W przypadku poszanowanego egzemplarza (na który raczej udało mi się trafić) z całą pewnością nie jest to "królowa lawet", aczkolwiek z drobnymi niedogodnościami trzeba się liczyć.
~vonski
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 130KM 96kW
Auto pożyczyłem na wakacje (2,5 tygodnia, prawie 4,5 tys. km). Więc opinia trochę mało wymierna, ale może komuś się przyda. Szukałem ekonomicznego diesla z dużą paką żeby w końcu pojechać na wakacje bez boxa na dachu. Padło na Insignie i nie żałuję. Auto w dość skromnej wersji, ale podróżowało się przyjemnie. Bagażnik wielki, ale trochę mało pakowny przez mocno ściętą klapę i boki. Sinik za słaby na tak ciężkie auto, ale przynajmniej bardzo...
~Michał
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 130KM 96kW
Auto z piękna linią, bardzo pojemne, prowadzi się super pewnie i przy odpowiednim serwisie długo posłuży. Opel naprawdę się postarał.
2,9
~Lukasz
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 130KM 96kW
Samochód nie jest warty polecenia, co chwilę coś się psuje

Usterki Opel Insignia I

Opel Insignia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,6
~DW
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 130KM 96kW
Awaryjny silnik . Ten sam silnik w Alfie czy Fiacie powoduje mniej problemów jak w Oplu. (Silnik)
~Kominiarz
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 130KM 96kW
Czasami 4 wyskoczy ale rozgryzłem dlaczego tak się dzieje . (Skrzynia biegów)
~Gienek
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 130KM 96kW
Moje minimalne spalanie odbyło się na trasie - podróż pozamiejska do prędkości ok 130 km/h, uwzględniając wleczenie się za tirami. Jechało 4 osoby dorosłe i auto zapakowane po dach. Średnia prędkość 70 km/h. Maksymalne spalanie to w mieście i tylko mieście. Jeżdżę przeważnie sam. Praca - dom - basen. Dystans od 3 do 5 km. Szczerze nie wiem jak niektórzy schodzą poniżej 8 l/100 km. Jeżdżę tak, że dopiero przy 2000 obr/min zmieniam bieg. 6... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,5
~mn