Oceny Opel Meriva I 1.6 8V 87KM 64kW 2002-2005

Najnowsze oceny Opel Meriva I 1.6 8V 87KM 64kW 2002-2005

3,7
~wawrowskijacek@WP.PL
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
FATALNE MOCOWANIE PRZEDNICH FOTELI , STUKI JAK W STAREJ SYRENIE. SERWIS TWIERDZI ŻE "TEN TYP TAK MA" ALE INTERWENIUJĄ U PRODUCENTA. NA DESCE "DYSKOTEKA" ŚWIATEŁEK KONTROLNYCH, ZAPALAJĄ SIĘ WG SWOJEGO WIDZIMISIĘ -WGRANO NOWY PROGRAM DO KOMPUTERA I JEST OK. ROLETA ŻYJE SWOIM ŻYCIEM SKŁADA SIĘ I HAŁASUJE NA WYBOJACH, BARDZO BRUDZI SIĘ TYLNA SZYB.ŚWISZCZĄ FIRMOWE BAZY BAGAŻNIKA-NALEŻY WYPEŁNIĆ USZCZELKĄ ROWEK. ZA SZYBKO WYŁĄCZA SIĘ PISTOLET...
~Beata
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego samochodu pod każdym względem. Wygodny,ma dosyć duży bagażnik a mimo to jest bardzo zgrabnym autkiem.Ze względu na wiek naszej Merivy (prawie 10 lat) zamierzamy ją wymienić na "lnowszy model" choć znaleźliśmy niewiele aut które równałyby się z "naszą Merivą" dlatego chyba zdecydujemy się na nowszą generację Merivy,która z wygladu trochę mniej nam się podoba ale mam nadzieję,że będziemy z...
4,1
~MZ
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
Jako używane to tanie i dobre auto, mega funkcjonalne. W sam raz dla rodziny 3-4osobowej, na przyszłość kupiłbym jeszcze w automacie, żeby nie wajchować oraz obowiązkowo przyciemniane szyby -w lecie mała szklarenka:).
1,6
~bbb
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
Auto bardzo awaryjne. Natomiast praca ASO Opel wręcz skandaliczna. Brak reakcji na zgłaszane usterki, mimo czterokrotnego pobytu w srwisie (auto było na gwarancji) nie usunięto usterki (częste gasnięcie silnika).
3,7
~tabs@poczta.onet.pl
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
Samochod oceniam dobrze jestem zadowolony. Praktycznie wlewam tylko paliwo, co mi bardzo odpowiada. Jednak mam wrazenie ze jest tak dlatego ze auto jest w miare nowe. Zobaczymy za rok. Kurcze strasznie pije olej !!! Wymienilem ostatnio olej i od tego czasu okolo 6 tys juz litr wlalem. Wlewalem poniewaz swieci mi kontrolka. Sprawdzalem czy nie cieknie z miski olejowej ale tam jest sucho.
2,7
~pablo.krakow@wp.pl
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
Bardzo nie dopracowane auto , nie myśl techniczna ,tylko wykonanie, usterkowe. Miałem fabię 1,4 też 3 lata 130 tys km i nawet zawieszenie się nic nie zużyło, jak ją sprzedawałem to klient myślał że ma 10 000 przejechane, a opel meriva i amory i gumki i drążki, wszystko się jakoś poluzowało. a ma 53 tyś,. i wydaje się jakby miał 10 lat , ani razu nie ruszyłem z piskiem ze świateł , jadę przez tory 3 na godz. dbam i co z tego.

Usterki Opel Meriva I

Opel Meriva I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

2,6
~cezarflexi@o2.pl
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
Bardzo wygodny,bardzo drogi,wykonany tandetnie(Hiszpania),z materiałów bardzo kiepskiej jakości.Fatalny, niedouczony serwis .Na części trzeba czekać 10 dni roboczych a samochód zastępczy (bezpłatny) to fikcja . Jeżeli chcesz pracować OPLEM to wybij to sobie z głowy bo będziesz miał kłopoty.
~makis@tlen.pl
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
Srednio ocenilbym na 4,5. Mankament to : spalanie w miescie (przy tej masie nie powinno dziwic), halasy z deski i bagaznika. Jest to doskonale wygodny samochod, w ktorym wreszcie nie trzeba sie gramolic, zeby wyjsc i wejsc. Spokojna, rodzinna jazda, spokoj, komfort. Teraz juz wiem, ze do samochodu o nizszych fotelach nie bede w stanie sie przesiasc.
~martin@infoglob.com
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
jeden tylko problem, nie wiem jeszcze dlaczego , ale dolewam olej, przejechałem już ponad 20 tyś km. i wlałem w ten silnik około 3 litrów oleju. Silniki pracuje bez zarzutu, ale o co chodzi z tym olejem ??
3,5
~drm
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
Auto przyjemne w eksploatacji, troche awaryjne, ale bardzo wygodne