Oceny Opel Meriva I 1.6 TWINPORT ECOTEC 105KM 77kW 2006-2010

Opel Meriva I 1.6 TWINPORT ECOTEC 105KM 77kW 2006-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Meriva I 1.6 TWINPORT ECOTEC 105KM 77kW 2006-2010

~Vic
Minivan 1.6 TWINPORT ECOTEC 105KM 77kW
Po stu tysiacach jestem zadowolony z samochodu. Auto uzytkowane bardzo intensywnie - 150 kilometrow dziennie dojazdow do pracy, autostrada, miasto. Silnik niestety zbyt slaby i przeznaczony do dojazdow na zakupy. Przyspiesza niechetnie i z niskich biegow. 140 to maksymalana robocza predkosc - 100-120 jedzie komfortowo. Widocznosc ograniczona slupkami z przodu. Przeszkadza jakos raz w miesiacu. Samochodod za to bezawaryjny. Odpala zima nawet...
~Sebastian
Minivan 1.6 TWINPORT ECOTEC 105KM 77kW
Bardzo fajne auto rodzinne, wygodne, zdumiewająco ciche wnętrze przy dużych prędkościach. Nie trzeba się schylać przy wsiadaniu/wysiadaniu, przy bagażniku. Po złożeniu foteli z tyłu można w nim przewieźć naprawdę duże i ciężkie rzeczy, albo długie do 3 metrów (listwy). Przy tym właściwie bezobsługowe, oprócz dolewania benzyny niczego więcej nie chce.
~tiri
Minivan 1.6 TWINPORT ECOTEC 105KM 77kW
Wizualnie to kwestia gustu - mi się taki kwadrat nie podoba. Auto kupiłem od znajomego, pierwszy właściciel, niski przebieg, auto bezwypadkowe, serwis tylko w ASO + dobre opinie w internecie - to mnie przekonało. Osobiście nie kupiłbym Merivy - jego desing jest okropny, w środku i na zewnątrz, za twardy i po każdej wizycie dzieci do czyszczenia - to jest moja subiektywna opinia, nie mająca nic wspólnego z awaryjnością czy użytecznością pojazdu.
~OzMar72
Minivan 1.6 TWINPORT ECOTEC 105KM 77kW
Auto bardzo ciekawe i z przemyślanymi rozwiązaniami aranżacji wnętrza. Może trochę nudne ale bardzo praktyczne. Ogólnie...mi się podoba ale to kwestia gustu. Niestety wymaga troski jeśli chodzi o mechanikę. Koszty serwisu - do zaakceptowania.
~bartnew@o2.pl
Minivan 1.6 TWINPORT ECOTEC 105KM 77kW
Polecam auto- dałem za niego 25 K a wszyscy myślą że auto jest nowe. SUPER. Moja jest czarna i naprawdę robi wrażenie.Niezwodny samochód. Nawet moja żona umie nim parkować. Mnustwo miejsca (przewoziłem ostatnio w kabinie przy zamkniętych drzwiach!!!!!!2,5 metrowe kontowniki!!!)Świetny audio, ma kopa.:) POLECAM
~Musalla
Minivan 1.6 TWINPORT ECOTEC 105KM 77kW
Świetny patent tylnej kanapy.Kupiłem to auto w styczniu 2008 zaraz po ukazaniu się Autobild z pełnym raportem TUV 194 marek samochodów na 2008 rok i wybrałem zalecaną przez niemieckich ekspertów jednstkę 105KM benzyna.Rewleka silniczek i nie jest to muł.Niemcy polecają także 1,7 TDCI 100KM.
Dziennik kosztów dla Opel Meriva I 1.6 TWINPORT ECOTEC 105KM 77kW
10,1
~dskkris
Minivan 1.6 TWINPORT ECOTEC 105KM 77kW
Mały z zewnątrz obszerny wewnątrz,nie znam drugiego auta tak niepozornego.
~sapa
Minivan 1.6 TWINPORT ECOTEC 105KM 77kW
Czekałem z niecierpliwością na następcę i srodze się rozczarowałem. Te drzwi do stodoły ... Szkoda, ponieważ gdyby Opel nie przekombinował ...
~Karol
Minivan 1.6 TWINPORT ECOTEC 105KM 77kW
Bardzo ciekawy minivan, idealny jako samochód rodzinny :)
~Kolo z Kędzierzyna-Koźla
Minivan 1.6 TWINPORT ECOTEC 105KM 77kW
super rodzinne autko przestronne i ptzytulne dobry system audio wygodne fotele z możliwością aranżacji - dla mnie i mojej 4 os. rodziny super