Opel Meriva I 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 2006-2010 - Oceń swoje auto

I
1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 2006-2010

Ocena Opel Meriva I 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 2006-2010

Opel Meriva I 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 2006-2010

z przebiegiem 89 000 km, wyprodukowany w 2005 roku, manualna skrzynia biegów
~dobrze że mam motor
dodał ocenę 17.04.2011 09:39:32, jeździ tym autem 3 lata, poprzednie auto FORD MONDEO

Nigdy więcej OPLA !!!

Kultura pracy jest raczej marna, stuka puka i klekocze, jak na diesl'a zdecydowanie za głośno. Co do elastyczności to do momentu włączenia się turbiny auto prawie nie jedzie ... nie radzę włączać się do ruchy jak coś widać w lusterku.

Przeciętność ...

Jak na minivana nie jest źle.

Boki i tył spoko. przód też dobrze jak jedziesz prosto, W ZAKRĘTACH JEST TRAGEDIA NIC NIE WIDAĆ CHYBA ŻE WYSTAWISZ GŁOWĘ PRZEZ BOCZNE OKNO

Szafa 3-ka ...

-10 stopni i autko na trasie 20 km prawie w ogóle się nie nagrzało

Miejsca jest całkiem sporo jak na taki mały samochód.

Masakra ...

Tu jest nieźle, na mieście pali 5L/100. Na trasie też około 5, jak jedziesz 80km/h .....

za tą cenę mogłem mieć lepsze autko, do dziś nie wiem co mnie podkusiło...

-przyciski sterowania szybami -uszczelki w drzwiach

i tu jest sedno tego złomu: -kolo dwumasowe (komplet ze sprzęgłem i całym badziewiem) -rozrząd -wspomaganie -alternator -światła

Spalanie 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 2006-2010

Diesel [l/100km]
5,1

5,5

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wiarygodności ogladanego wpisu, napisz je w powyższym polu i kliknij na przycisk "Wyślij". Na pewno rozpatrzymy Twoją sugestię!

Oblicz koszty własnej jazdy 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 2006-2010