Opel Mokka SUV - Oceń swoje auto

Opel Mokka X - Oceń swoje auto X

(brak ocen)

Mniej

Oceny Opel Mokka SUV

1% lepiej niż w segmencie Crossovery/SUVy/Terenowe (4,18)

dodano 06.06.2016 przez

Auto dla kobiety do jazdy po mieście, nic poza tym. Bardzo słabe wyciszenie wnętrza, ekstremalnie głośny silnik. Brak prowadzenia na zakrętach, na autostradzie powyżej 120km/h totalnie podsterowny. Infantylne menu oraz navi, sposób obsługi komputera oraz multimedi fatalny - gorszego niż w oplach dotychczas nie widziałem. Auto warte max 60k, nie dałbym więcej. Zrobiłem nim 3000 km i oddałem.

dodano 16.10.2016 przez

Bardzo dobry samochodzik pod warunkiem, że nie chcesz przewozić dużego bagażu - bagażnik jest po prostu przeciętny. Na plus zasługują opcjonalne siedzenia AGR - są po prostu rewelacyjne oraz kamerka cofania. Na minus zbytnia hałaśliwość powyżej 3 tysięcy obrotów/min oraz słabiutkie hamulce, przynajmniej w porównaniu do Forda Mondeo.

dodano 23.07.2013 przez

Udany mały suv Opla doskonale nadaje się do jazdy po mieście. Pomimo niewielkich gabarytów w środku ma dużo miejsca, posiada doskonałą widoczność i świetnie się prowadzi. Zużycie paliwa jest na przyzwoitym poziomie - przy włączonej klimatyzacji w cyklu mieszanym średnie spalanie nie przekroczyło 7,5 l na 100 km.

dodano 04.01.2016 przez

Przyjemny, wysoki samochód (SUV czy crossover - a jakie to ma znaczenie?), sprawnie spisujący się w mieście i pozwalający na na średnie wypady (bez zmęczenia). Dałbym ocenę "bardzo dobrze", bo do doskonałości jeszcze trochę.

dodano 22.02.2015 przez

Autko całkiem fajne jak na tej klasy samochód. Brawo dla Koreańczyków za solidny montaż i materiały. Żadnych niedoróbek. Wyjątek stanowi słabe pokrycie zabezpieczające belki tylnej. Trzeba psiknąć czymś czarnym :)

dodano 16.05.2016 przez

Cofam całkowicie swoją poprzednią ocenę. Samochód z dołączanym napędem..., którego można powiedzieć nie ma. Po aktualizacji softu napęd dołącza się po 5-8 sekundach...

dodano 30.01.2016 przez

Ładne, wygodne, funkcjonalne (wersja cosmo) zakupione na wyprzedaży rocznika dzięki czemu zdecydowałem się na wybór "rocznego auta" ale za to w bogatszej opcji.

dodano 23.08.2016 przez

Auto dostałem jako zastępcze na czas naprawy własnego. Mokka jest masakryczna. Żadnego przyspieszenia, głośno, trakcja fatalna. Ogólne auto nic nie warte.

dodano 02.12.2013 przez

Ogólnie jest fantastyczny, super się jeździ, mankament to podłokietnik który jest tylko dobry na dalekie trasy nie po mieście. Za to wygląd jest kosmiczny

dodano 29.11.2014 przez

Kolejny Opel i nie mam skali porównawczej. Samochód ogólnie dobry, ale bez jakiś "wystrzałów". Zwykły mały SUW i to jedyna jego zaleta.