Opel Movano II 2.5 CDTI 120KM 2003-2010 - Oceń swoje auto

Movano
II
2.5 CDTI 120KM 2003-2010

Oceny Opel Movano II 2.5 CDTI 120KM 2003-2010

5% lepiej niż w segmencie Dostawcze (3,83)

autodna

dodano 20.11.2014 przez

Bardzo dobry samochód jeśli się o niego dba, tak jak się należy.Jeśli kupisz bezwypadkowy,nie kombinowany to satysfakcja gwarantowana.Przyśpieszenie ,spalanie,cisza w kabinie jak dla mnie optymalne.Jest to drugi bus Movano,którym jeżdże,pierszy dał mi szanse na zaoszczedzenie i kupno nowszego modelu.Myśle,że to najlepsza rekomendacja.

dodano 28.02.2010 przez

Auto przez lata użytkowania nigdy nie stworzyło żadnych problemów.

dodano 16.05.2012 przez