Ocena kierowcy - Opel Omega A Sedan

camaro13@wp.pl, 21 lat temu
Silnik 3.0 24V 204KM 150kW
Rok produkcji 1991
Opel Omega A Sedan 3.0 24V 204KM 150kW 1989-1994 - Oceń swoje auto
OD zawsze marzylem o moim opelku !!! to outo trzeba kochac a wtedy nawet te drobiazgi mozna mu wybaczyc!!!!! jmoja wersja jest akurat i na wyscigi , w trase i na miasto choc na miescie noto hmhm wielkie autko ale jezdzi sie nim jak reno klio!!! Polecam to auto ludziom ktorzy potzrzebuja auta do pracy na wakacje i jak trzeba to zeby przycisnac!!! oczywiscie jak wiele aut ma i ono wady blachy!!! hm jezeli bylo zaniedbane auto to trzeba dobrze sie przypatrzec tylnym blotnika proga, i nadkolami poniewaz kazda omega ma ten problem!!!!!!! Jesli ktos chce jezdzic oszczedniej polecam silnik 2.0 lub diesla!!!!!
Jak na ten przebieg i ten rok to silnik naprawde pieknie chodzi, nie ma problemu ogolnie! Kultura pracy jest naprawde przyzwoita, elastycznosc tez dobra co prawda to auto jest e skrzynia automatyczna i jezdzi sie nim zajebiscie! hm ze swiatel i ogolnie rzadko ktory samochod ma szanse no chyba ze bmw 540 ale np nie jeden wlasciciel auta typu gti moze powachac zapach spalonej gumy!!
hm skrzynia biegow oby tak dalej wymieniac olej w skrzyni i jest nie do zarzniecia!!!!
hm ja posiadam wersje akurat po orginalnym niemieckim tuningu irmscher !! jest bardzo sztywny moglby byc miekszy ale jezdzi sie jak autem sportowym!!!
hm ogolnie spoko!! Do tylu to kwestia przyzwyczajenia!!
mnie ogolnie bardzo sie podoba!! Kwestia gustu
no mozna by powiedziec ze chodzi lepiej jak klima!!!
miejsca jest ha wiecej niz sie wydaje !!1 a i jaka wygoda!!!!!
hm wyciszenie dobre jedynie na wysokich obrotach hm slychac silnik!!
hm jezeli chodzi o zuzycie paliwa to !!! auto wazy 1500kg ! posiada 204 konie !!! wiec hm przy bardzo spokojnej jezdzie w trasie osobiscie sprawdzalem wynioslo mnie- 7,5 l/100km przy bardzo ostrej jezdzie w trasie - nie problem 11/100km (jazda z predkoscia 170 -200) i gwaltowne wyprzedzanie!!! Jezeli chodzi o miasto to to bardzo delikatnie 11/100 km srednio 13/100km a jak ktos lubi adrenaline to okolo 15/100
hm!!! luksus za male pieniadze
hm oby tak dalej jeszcze mnie nie zawiodl !!! jesli dobrze ale naprawde sie dba o auto to odwdzieczy sie wam !! sa to auta ktore wymagaja bardzo dobrej opieki!!
hm jeszcze mi sie nie zdarzyly!!!! i oby tak dalej
Opel Omega A Sedan