Ocena kierowcy - Opel Tigra I

Gnesor, 20 lat temu
Silnik 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Rok produkcji 1996
Opel Tigra I 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW 1994-2000 - Oceń swoje auto
tigra to dla osob ktore naprade lubia te autko ja mam sentyment do tego samochodu i polecam go kazdemu bezwzgledu na ilosc miejsc czy inne duperele wyglad osiagi jak na ten silnik rewekacja, zadne inne auto z tym silnikiem nie ma takich osiagów mozecie to sprawdzic w katalogu samochodowym, i co jeszcze zarabiste wyposazenie wszytko czego wymagam jest w tym samochodzie czyli: dobre wyposazenie, dobre osiagi,prawie sportowy(takie lubie), no i wyglad to tak zwana zasada pieciu w miom slowniku:)
jest ok, powyzej 150 zaczyna sie meczyc ale jest to przyjemne dla ucha, a tak to moze lekko ponad przecietnie glosny ale mi to nie przeszkadza wrecz przeciwnie, nalepiej jak sie rozpedza na wysokich obrotach:)
bardzo fajnie ze jest krótkie przelozenie, niejedna bryke przez ta wzialemz miejsca dalej bylo gorzej ale to tylko auta powyzej 2.0 litrów,reszta nie dawala rady ale probowala, no i ta 3 poprostu rewelacja to samo sie tyczy 2 wiadopmo zalezy z jakiej predkosci redukujemy ale poprostu bomba.
moglobyc lepiej, ale w koncu to po trochu sportowy wóz, i cieszy mnie ze super trzyma sie drogi, milem golfa i balem sie jak najechalem na dziurke i zaczelo kiwac, tutaj nie ma obaw, ale trzeba uwazaz na duże dziury:)
niektorzy narzekaja a ja niewymagam niewiadomo czego jak komus nie pasuje niech kupi cabrio, pozatym nie patrze na tyly jak jade autostrada:):)moze przesadzam:).
jest dobrze, mam 170 cm i wszytko mam pod reka wystarczy dobrze wyregulowac fotel, ci wieksi moga miec problemy ale dla mnie w sam raz.
norma zaparowane tak jak w wiekszosci aut bez klimy, ale 5 minut i jest ok ale to tylko zima a przeciez jest wiosna, lato i jesien wtedy jest ok ale mimo to kupuje za niedluga z klima i 1.6
ja nie narzekam bo prowadze a ci co sa z tylu to ich problem takze jego wybor czy wsiadzie czy nie. Ale siedzialem z tylu tak dal sprubowania i bylo prawie ok przy moim 170 cm, ale troche dotykalem glowa sufitu ale da sie przejechac, dla chcacego nic trudnego:)
a co mam napisac moglobyc ciszej ale mi sie to podoba jak jest inaczej kupilbym sobie rower ktory jest cichy:):):):
7-8 przy naprawde spokojnej jezdzie bo litrazowalem, ale jak zaczynasz sie scigac licz na 10:) ale srednio w 9 sie mieszcze nawet nie.
to wyposazenie za te cene super, moze kilka lat temu to bylo drogie ale pisze teraz nie kiedys, na dzien dzisiejszy rewelacja, wole za to dac 23 000, niz za punto ale golego moze mlodszego i bez stylu:)
rzadko ale sie zdarzaja, zarowki szczegolnie ale cos trza w nim zrobic normalka.
narazie super i tak trzymac, w koncu jak sie dba to sie ma.
Opel Tigra I