Ocena kierowcy - Opel Vectra A Hatchback

pawelm_84@tlen.pl, 18 lat temu
Rok produkcji 1989
Opel Vectra A Hatchback 1.6 82KM 60kW 1988-1993 - Oceń swoje auto
auto w poprzednim roku przyjechało z niemiec. Kupilem je gdy miało 190 tys. przebiegu, sam przejechałem nim 12 tys.. Jak do tej pory jestem bardzo zadowolony z zakupu. Mój hatchback jest bardzo pakowny, przestronny, ma ładną sylwetkę i kosztowal niewiele. Silnik 1.6i jest godny polecenia dla osób chcących mieć auto ekonomiczne. Bardzo elastyczny motor umozliwia spalanie niewielkich ilości paliwa, na trasie przy prędkościach nie większych niż 120 potrafi spalić 5,5 l /100km. W miescie pali również stosunkowo niedużo bo nie więcej niż 9l/100 km - biorąc pod uwagę panujące u nas warunki drogowe, masę auta a takze pojemność 1.6 - jest to wynik wiecej niż dobry. Jesli chodzi o przyśpieszenia, to napewno nie jest sportowcem, lecz porównując konkurencje z odpowiednich lat, to napewno nie jest zawalidrogą. Prędkośc maksymalna 178km/h a 0-100 w 14s. Optymalny kompromis pomiędzy wieloma względami.
Silnik o przyjemnej charakterystyce. Przede wszystkim elastyczny
nic specjalnego ale jest ok
Jeśli chodzi o mnie to zawieszenie jest nieco twarde, jednak poprawnie trzyma się drogi
dobra
wszystko na swoim miejscu
Nie miałem nigdy kłopotów. Ogrzewanie jest bardzo wydajne
Z Przodu bardzo duzo miejsca. Z tyłu przecientnie - na rzecz przepastnego bagażnika
bardzo dobre, dobre wrażenie psują trzeszczenia elementów wnetrza (dyskomfort ten ominie napewno młodsze egzemplarze)
i tu mogę dać: doskonale ! Po mieście pali 8 - 9 litrów, na trasie potrafi zejść poniżej 6. Moim zdaniem wynik bardzo dobry jak na tą wielkość pojazdu.
Bardzo dobry stosunek jakości do ceny
Psuje się osprzęt wtryskowy, czujniki. Diabeł tkwi w szczegółach ...
jeszcze się nie zdarzyły i mam nadzieje że tfu tfu, że się nie zdarzą
Opel Vectra A Hatchback