Opel Vectra A 2.0 i 16V 150KM 1989-1994 - Oceń swoje auto

Oceny Opel Vectra A 2.0 i 16V 150KM 1989-1994

2% gorzej niż w segmencie Klasa średnia (4,18)

dodano 03.02.2010 12:18:41 przez

bardzo udany samochód. Najlepszy jaki miałem. Jeździło mi się nim super. Tyle ile ten samochód ze mną przeszedł przez 5 lat to wręcz niewyobrażalne. Każde światła stary z piskiem, maksymalne obroty, maksymalne przyspieszenia, ostre hamowanie. Przewidywałem że nie wytrzyma roku... do tego często wieczorami się nim ścigałem na streetach, czy weekendami na lotniskach na ćwiartkę. Zawsze sprawował się idealnie. Jest w mojej rodzinie do dziś, nie sprzedałem go. Jeździ nim obecnie mój tata i pękło już mu zapewne 300 tysięcy kilometrów, z czego ok 200 tysięcy na gazie. Poza słabą blacharką nie mam zastrzeżeń do tego samochodu. Silnik trochę lubi olej ( ok 2 litry na 10000 km.) Ostatnio mój tata zrobił całą blacharkę, łącznie z malowaniem całego samochodu... wyniosło go to prawie 5 000 PLN, chciałem go odwieźć od tego pomysłu ale się nie dało :) wnoszę po tym zatem że będzie chyba nim jeździł do końca życia :) p.s. w mrozy minus 25 st. palił od strzała, nawet po 2-3 dniach przestoju.

dodano 22.10.2007 18:06:51 przez

za 4000 zł jezdze samochodem całkiem szybkim niezawodnym nierzucającym sie w oczy,naprawde duzym napchałem do niej tyle ze az sam sie zdziwiłem,dlatego nie rozumiem ludzi ktozy kupują sedany jest to tak niepraktyczne ze...szkoda mi pisac.mimo ze pali wg.niektórych osob ogromne ilosci paliwa (fabia 1.4 w miescie polyka 8-9)to wiem ze jest to woz bardzo dynamiczny i niezawodny,i najwazniejsze BIODEGRADALNY tzn sam sie utylizuje:)

dodano 11.04.2003 14:50:42 przez

Vectra jest samochodem funkcjonalnym i oszczędnym jak na 2,0 l pojemności. Ma dobre przełozenia i dobre przyspieszenie, duży bagażnik, podróżuje się wygodnie. Denerwujące jest jednak skrzypienie plastyków i brak możliwości regulacji połozenia kierownicy.

dodano 24.07.2003 11:05:16 przez

Wersja A Vectry w opini moich znajomych zdecydowanie lepsza niż następcy. Niezawodny na trasie, zawsze tam gdzie chcę dojeżdżam świadczy o tym przebieg 266 tys. Małe kłopoty z blachą, szczególnie tylnego błotnika przy drzwiach i klapy bagażnika.

dodano 18.11.2005 20:02:12 przez

Niedrogie, tanie w użytkowaniu-zużycie auto, o super osiągach, nawet na LPG!!!! A do tego limuzyna, dobrze wyglądająca. Niejest to wersja GT (hatchback) tylko model 2000 (limuzyna). Wygląda o dużo ładniej od GT !!!!!

dodano 14.08.2003 11:40:53 przez

Auto znakomite , ponadczasowe ,ma kopa malo pali jak na swoje mozliwosci , doskonaly silnik skrzynia naped zawieszenie , slabo zabezpieczona karoseria

dodano 15.05.2006 16:35:07 przez

całkiem niezłe autko i w stosunku do jego ceny godne uwagi, a nie tak jak konkurencyjny vW, oni to mają ceny z kosmosu za te swoje szmelce

dodano 19.12.2006 19:59:34 przez

dobry samochódza niewielkie pieniązki, jeśli zadba sie o to auto to odwdzieczy sie niezawodną jazdą jeszcze przez wiele lat

dodano 27.03.2003 15:28:58 przez

jak na autko 10-cio letnie całkiem nieźle ,gdyby tylko nie słaby przód (układ jezdny),ale dziury są u nas też niemałe ;)

dodano 21.02.2004 12:59:23 przez

Super auto. Jest to mój piąty(2 polonezy,sierra,bmw e30) samochód w karierze i żaluję ,że tak późno go nabylem.

Demonstracyjny Infiniti Q50 Q50 S Hybrid AWD

Rocznik: 2014. Przebieg: 7 000 km. Silnik: 3.5 364KM, .

Demonstracyjny Infiniti Q50 Q50 S Hybrid AWD

Rocznik: 2014. Przebieg: 7 000 km. Silnik: 3.5 364KM, .

Kierowcy, którzy oglądali Opel Vectra, oglądali także

Dowiedz się więcej o Opel Vectra

Przeczytaj o Opel Vectra

Opel Vectra C - wybór rozumu, nie serca
Opel Vectra C - wybór rozumu, nie serca By osiągnąć wewnętrzny spokój, trzeba dokończyć to, co się zaczęło. I tym sposobem u jednych po kostce czekolady znika cała tabliczka, a u innych rozwija się pragnienie osiągnięcia większego sukcesu - wszystko zależy od aspiracji. Opel należy do tej drugiej grupy, ponieważ po niezłych wynikach sprzedażowych Vectry A i B, zapragnął sięgnąć po więcej, dzięki Vectrze C. Auto zamknęło jednak tę linię modelową i dziś jest dostępne tylko na rynku wtórnym. Czy warto wziąć je pod uwagę podczas zakupu?

Opel Vectra A 2.0 i 16V 150KM 1989-1994 24