Oceny Opel Vectra B Hatchback 2.0 DTI 16V 100KM 74kW 1997-2002

Najnowsze oceny Opel Vectra B Hatchback 2.0 DTI 16V 100KM 74kW 1997-2002

4,1
~Piotrek
Hatchback 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Ogolnie auto niezmiennie podoba mi sie caly czas. Wnetrze jest bardzo ladnie wykonczone. Mam bogatsza wersje, drewno, klimatronik, 4x el. szyby, el. lusterka, chromowane dodatki, multifunkcyjna kierownica, skórzana, podłokietnik, i rozne dodatki. Z zewnatrz wersja po liftingu, z klamkami w kolorze nadwozia i oryginalnymi 15\" alufelgami. Do tego ładny spoiler Irmscher i auto w kolorze srebrnym wyglada naprawde bardzo rewelacyjne. Poza...
~Raulek
Hatchback 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Zakupiłem zadbany egzemplarz. Nie bity, a poprzedni właściciel robił wszystko na bieżąco dlatego nie ma żadnych stuków w zawieszeniu, wszystko działa jak należy pomimo swojego wieku. Auto prezentuje się bardzo elegancko (kolor królewski błękit), zwraca uwagę niejednego przechodnia czy użytkownika drogi, a ma już przecież 17 lat :)
~Janusz Kilanowski
Hatchback 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Vectra DTi to najlepsze auto jakie mialem do tej pory.Przyczyn jest kilka. Po pierwsze jest bezawaryny, po drugie zrywny i malo pali, po trzecie w każdej Vectrze B jest takie naglośnienie (Delco) jakiego nie ma w wypasionych BMW czy mercach, po czwarte części są tanie jak do Poloneza a po piąte...srebrna Vectra B na aluskach pięknie się prezentuje...
~Norbert85
Hatchback 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Za te pieniądze niczego lepszego nie da rady kupić a jeździłem wieloma porównywalnymi seatami skodami fordami i zawsze jak wracam do mojej VIKI jestem super zadowolony z mojego wyboru i udanego zakupu.
~IPLAP
Hatchback 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Ogólnie bardzo przyzwoite auto, dobrze się prowadzi, bardzo ekonomiczne, ale awarie pompy wtryskowej przy takim przebiegu to trochę za wcześnie i zbyt drogo jak dla mnie! Sprzedałem i kupiłem japończyka w benzynie.
3,8
~Piotr Wawrzyniak
Hatchback 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Jeżdzidełko na duże trasy.W mieście troche toporne, zimą potrafi przypomnieć jaki ma silnik. Poskrzypi , potrzeszczy ale da sie lubić
~Gardziel
Hatchback 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Wszystkim osobom klasy średniej polecam ów autko i uważam, że będziecie z niego zadowoleni w 99% tak jak ja:) pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na drodze...bajo;)
~piotrm0503@o2.pl
Hatchback 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Myślę że jest to solidny niemiecki diesel...jak na czasy w których był robiony był samochodem pierwszej klasy;-)
~PrzemysLak
Hatchback 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Jesli chodzi o silnik i zawieszenie to super.Nic nie stuka nic nie puka.Jedyna rzecz jaka zmienialem to olej i dobijalem klime.Pozatym (odpukać) wszsytko ok!
~Michal
Hatchback 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Moja vectra mimo że ma 101 KM jest jakaś przymulona, kupmpel ma taka samą i ma podobnie więc chyba nie jest to wyjątek.
Opel Vectra B Hatchback