Ocena kierowcy - Opel Vectra C Kombi

Sylwek03031979, 9 lat temu
Silnik 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Rok produkcji 2008
Opel Vectra C Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW 2004-2008 - Oceń swoje auto
Silnik : 150ps fabrycznie może nie daje satysfakcji z jazdy chyba że na samym początku. Ale jak się już na przyzwyczaimy idealnie radzi sobie z chipem (180ps jak u mnie) . Zbiera się prawie od samego dołu i na chwilę obecną po roku jeżdżenia brak jakichkolwiek usterek.
Zawieszenie
Niesamowicie jestem zadowolony z tego autka. Po prostu jeżeli chodzi o całokształt daję vectrzę 10/10
Od roku posiadam to autko i nie zdarzyło mi się aby coś nie dobrego się działo z silnikiem bądź też z elektronika. Jeżeli chodzi o mnie to pełny pozytyw.
Po prostu super, 50km/g 5bieg i bez żadnych problemó idzie do przodu. Brak jakiegokolwiek szarpania czy tym podobnych rzeczy. Autko jest po chipie także jeszcze lepiej się zbiera niż powinno.
Tutaj malutkie zastrzeżenie. Przy oponach 215 wybieranie kolein jest prawdziwym wyzwaniem.
Jak dla mnie b.dobra
Pełny pozytyw. Po za miiastem mieszczę się w 5.8l a miejska jazda nie stety skacze do 7.2l
Brak zastrzeżeń
Miejsca cała masa z przodu jak i z tyłu. Jak dla mnie wyciszenie jest ok.
ok
Jeżeli się dba to się ma. Jak się robi wszystko na bieżąco zanim padnie pół samochodu to naprawdę koszty bardzo niskie. Zdarzają usterki jak w każdym aucie ale bez przesady.
Z drobnych usterek była wiązka od wentylatora głównego. Po za tym brak. Wszystko jest robione na bieżąco i pilnowane. Oleje filtry i co roku obsługa klimy.
Brak.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW [l/100km]