Ocena kierowcy - Opel Vectra C Sedan

Krystian1313, 13 lat temu
Silnik 1.6 ECOTEC 100KM 74kW
Rok produkcji 2004
Opel Vectra C Sedan 1.6 ECOTEC 100KM 74kW 2004-2005 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : Staje Dęba. jeszcze wutem z takimi (c)heblami nie jeździłem.
Jest spoko ale zawsze może być lepiej:)
silnik elastyczny i na gazie i na benzynie śmiga z taką samą mocą, auto ciężkie ale wbrew mocy 105 KM zbiera się całkiem przyzwoicie i teraz każdy kto ma auto z dużą mocą powie że piszę bajki. Nic podobnego to jest moje 3 auto w domu a najmocniejsze to Mercedes E w211 z 2006r 150KM Diesel wiec porównanie mam.
Bez rewelacji, przeciętna chodzi trochę na siłę ociężale.
Auto reaguje na najmniejsze ruchy kierownicą dlatego trzeba się przyzwyczaić. Ogólnie duuużo lepszy niż w Honda Civic 2004r.
długa maska długi bagażnik i bez paktronica cieżko;/ trzeba znać dobrze prostokątną bryłę samochodu;/ ale co to dla dobrego kierowcy:)
fotele takie sobie w jeździe po mieście gdy trzeba nogami częściej pomachać po pedałach natomiast trasa REWELACJA;)
To jest chyba najgorsze w tych autach i zauważyłem że praktycznie w każdym mowa o sedan. Trochę wilgoci na zewnątrz mały deszczyk a w środku wszystkie szyby zaparowane. Jeszcze jak się jedzie samemu jest spoko ale komplet ludzi na pokładzie katastrofa!!!
masa miejsca dla 1 rzędu z tyłu może być, szału nie ma.
Cichutko jak na klasę tego auta przystało, jestem bardzo zadowolony.
Na benzynie dużo nie jeździłem ale czasem się zdarzyło to nie powiem apetyt ma bo lekkiej nogi to nie mam:P a na gazie czy jade 200km/h w trasie czy 20 po mieście cały czas 10L gazu. Auto oszczędne przez 30 tys km najmniejszych problemów z gazem nie było. Ciekawe tylko kiedy się zaczną i czy w ogóle:P tak jak przeciwnicy gazu to od razu że pomyłka. Bzdura dobry gaz i buta. Zarabiam dużo ale i dużo śmigam więc opłaca się i mam gdzieś kto co myśli!!!
to jest chyba najlepsze co może być. Za niską cenę mamy świetnego przestronnego sedana a ople nie cenią się za wysoko:) DUŻY PLUS !
póki co od roku odpukać nic ale na początku po kupnie jakieś tam pierdoły były. I masa elektroniki, czujniczki sriczki i takie tam duperele dlatego jak się coś psuje to tylko do dobrego fachowca!!! Bo z mała pierdołą warta 250 zł u złotej rączki wydałem ponad 1000 u pizd pod pseudonimem MECHANICY !!!
Nie mam zdania nic poważnego nie było. Póki co:P

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 ECOTEC 100KM 74kW [l/100km]

9,3