Oceny Opel Vivaro A Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW 2001-2010

Opel Vivaro A Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW 2001-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Vivaro A Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW 2001-2010

2,6
~Ryszard W.
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
Powiem tak....w porównaniu do starego forda transita to wielka kicha. Chodzi mi tylko i wyłącznie o niezawodność. Fakt konfort, wyciszenie, prędkości przyspieszenie o niebo lepsze...ale....kierwcy którzy u mnie jeżdżą jeździli starymi fordami, samochody przelatały po 500000tyś. i nic się nie działo Zawieszenie tak trwałe, że tylko 3 razy w ciągu tych kilometrów było przy nich coś robione. W jednym z transitów poszła skrzynia przy 400tyś. mam...
2,6
~Wiciu
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
A teraz porównanie: mam w firmie kilka busów. Ford Transit 2,0 TDDI 2003r.-Ato jest wołem roboczym. Jedyny mankament to pompa wtryskowa. Po regeneracji starcza na 350tyś. także spoko! Mój ma 370tyś. i zawieszenia jeszcze nie dotykałem!!!!!!!!!! Vw T5 1,9Tdi 270tyś. auto bardziej miękkie od transita, ale poza zawieszeniem nic w nim nie robiłem. Vivaro czy trafic to nie jest auto do zarabiania pieniędzy. Przez ten samochód jestm kilkanaście...
~berybrinx
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
posiadam dwa identyczne auta od nowości które mają juz 430 tys km przebiegu i jak czytam opinie innych użytkowników którzy mają po 100 km i wymieniają usterki to podejrzewam ze auta mają cofniete liczniki o conajmniej 200 tys. W moich autach do 200 tys km wymieniłem klocki i opony , nic poza tym. (i oczywiście rozrząd ). Potem jakieś drobne usterki spowodowane głownie nieostrożnością kierowców.
3,3
~rafal@globalperfekt.pl
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
Auto straciło moc.Turbinę załatwił serwis, wymieniając olej i filtry co 30000 km. Ogólnie wszystko byłoby ko.gdyby ni fakt iż zaczął się psuć przy 90000, to chyba za wcześnie. Prośba, gdzie mogę szukać problemu z mocą tego auta, turbina jest ok. Poza tym piekielnie ciężko odpala.Pozdrawiam.
2,8
~ANEMAR2@OP.PL
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
POPRZDNIM AUTEM PRZJECHAŁEM 350 TYS KM I AKTULNY WŁASCICIEL DALEJ JEZDZI BEZ NAJMNIEJSZYCH PROBLEMÓW.W TYM NA NAPRAWY PRZEZ 5 LAT W TYM 3 LATA GWARANCJI WYDAŁEM OK 6000 TYS ZŁ-MOZE PECH A MOZE TYLKO ZNACZEK OPLA A BADZIEWIAJSKA ELEKTRYKA I SLINIK RENAULT????JAK DLA MNIE TOTALNA KLESKA!!!!!
~radziejus
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
Bardzo przyjemne autko, może ciut za drogie ale warto wybrać wersje z elektryką i klimą. Pierwsze auto jakie mam gdzie rano wsiadam jade w trase i nie martwie sie ani nie myśle ze coś sie moze popsuć.

Usterki Opel Vivaro A

Opel Vivaro A – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,1
~szogun
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
kiepskie koncówki drążków, sam sie rozłczyła dzwignia zmiany biegów, wlew oleju do silnika, bardzo dużo żre oleju silnikowego, szybko sie brudzi szyba boczna na wysokości lusterka bocznego[kiepska widoczność]
3,7
~elipiecki@jaslomet.pl
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
Aby auto było idealne należy wstawić mocniejszy silnik, prochę zmiękczyć zawieszenie bo jest za twarde na pusto, wyciszyć nadwozie i zadbać o drobiazgi, które wpływają na ogólne wrażenie z jazdy i eksploatacji VIVARO. Ogólnie ten model jest do akceptacji, lecz przed ponownym wyborem długo bym się zastanawiał.
4,1
~Słoń
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
UPs poprzednio jeżdziłem Toyotą Hiace była głośna ale niezawodna,Vivaro jest strasznie delikatne ,duzo pali i ten dławiący sie silnik przy małych obrotach.Raczej nie polecam choc wygląd jest imponujacy...
2,4
~uzi
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
Jeździ się wygodnie ale niekończące się techniczne problemy obrzydzą ten samochód nawet dla najbardziej zatwardziałych fanów motoryzacji
Opel Vivaro A Van z pojedynczą kabiną L1