Oceny Opel Vivaro A Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW 2001-2006

Opel Vivaro A Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW 2001-2006 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Opel Vivaro A Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW 2001-2006

~driver
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Gdy czytam nie które wypowiedzi ogarnia mnie zdziwienie. Zawieszenie do roboty co 30 kkm? Przez cały okres eksploatacji wymieniłem gumy od stabilizatora i ostatnio gałki a jeżdże po naszych dziurawych drogach. Skrzynia padła po 100 kkm? U mnie żadnych problemów, żadnych szumów jedynie trochę haczy jak silnik zimny ale to od nowości. Może ktoś zmienia biegi jakby cepem młócił... Turbiny padające, wtryski? Jak na razie nie mam z tym żadnych...
~Demboll
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Auto tak jak każde czasami sie psuje ale gdy jeździ nie ma co narzekać. Nigdy mnie nie zawiódł. zawsze dowiózł wszystko na czas i co najważniejsze wygodnie (jak na busa). Wersja L1 bardzo wygodna mieści sie do większości parkingów podziemnych i galerii handlowych.
~Paraelement.pl
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Nie ma co ukrywać. Bogata wersja Vicaro czy Trafica kosztuje 30% mniej niż ubogi VW Caravelle czy V-classe. Za to otrzymujemy samochód gorzej wykonany, ale nadal bardzo dobry i wygodny. Jak miałem Multivana, to serce mi się kroiło, jak wnętrze się niszczyło (wożę napędy do paralotni)
~Rafał
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Naprawdę godny polecenia samochód, jeśli tylko sprawdzi się stan skrzyni to naprawdę warto brać i tylko z silnikiem 2,5 CDTI 135KM (później 146KM) bo wszystkim innym odmianom brak mocy, a mój czy załadowany czy pusty idzie naprawdę świetnie
~Suchodolski
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Samochodem przejechałem 32 tysiące jestem zadowolony ,odpala w niskich temperaturach , niskie spalanie przy tej mocy i wadze 1800 kilogramów , dobre przyśpieszenie .
~Adam 10
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Świetne auto. Dla ludzi którzy planują zakup takiego i planują przwozić nim cięższe towary polecam silnik 2,5
Dziennik kosztów dla Opel Vivaro A Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
8,1
~Tomi
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Poczciwe auto. POzda dorbnymi usterkami nie mozna zlego slowa powiedziec o tym busie. Fenomenalny silnki i sprzynia zapewniaja naprawde dobre osiagi porónywalne z osobowymi autami klasy 1.6 benzyna.
~henio
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
jestem bardzo zadowolony, używam vivaro do rozważnego transporotowania towarów, niektórzy chyba myślą że mają samochód sportowy... a później piszą że pali 12-13 litrów/100
~adam
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Jestem milo zaskoczony,poniewazjest szybkii nie muli sie pod gorki,nie jeden wlasciciel volkswagena byl co najmniej zdziwiony. (Silnik)
3,3
~milka
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
super moc jak na dostawczaka duzo osobowek wymieka spod swiatel (Silnik)
Opel Vivaro A Van z pojedynczą kabiną L1