Oceny Opel Zafira A 2.2 16V 147KM 108kW 2000-2005

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Opel Zafira A 2.2 16V 147KM 108kW 2000-2005

~Wojciech
Van 2.2 16V 147KM 108kW
Jako całokształt Opla Zafirę A 2.2 ze skrzynią automatyczną oceniam na 5 gwiazdek. Samochód przy regularnym serwisowaniu nawet gdy ma więcej lat potrafi być bezawaryjny. nigdy mi się nic nie zadziało w trakcie użytkowania.
4,1
~carahomarcin
Van 2.2 16V 147KM 108kW
Silnik jak najbardziej godny polecenia,na gazie chodzi bez zarzutu i gdyby nie ten rozrząd to auto luks.Chociaż ja przejechałem na pękniętym ślizgu i zablokowanym napinaczu 500 km i silnik cały i zdrowy( całą drogę chodził jak traktor ale dowiózł mnie do domu :))Auto pakowne i wygodne.Naprawdę godny polecenia samochód.
~gizdek@poczta.onet.pl
Van 2.2 16V 147KM 108kW
Przy jeździe normalnej b. duża stabilność i świetne trzymanie się drogi, po właczeniu "S" przycisku sporta ogromna dawka andrenaliny - trzeba uważac - 147 KM i duży moment obrotowy jak w DISLU!. Fakt że trochę skrzypi i nie ma miękkich siedzeń jak w limuzynie. Zużycie paliwa zależy od stylu jazdy - od 7,7 - 14 l/100km. Daje duże poczucie bezpieczeństwa. Automatyczna skrzynia biegów podnosi komfort jazdy miejskiej.
~jacollo@poczta.onet.pl
Van 2.2 16V 147KM 108kW
Moze nawet lepiej niz dobrze, ale trzeba byc obiektywnym. Problemy raczej drobne. Samochod ma jeszcze jedna ogromna zalete. Z zewnatrz wyglada na raczej nieduzy. Wewnatrz tego miejsca jest naprawde sporo. Podejrzewam tu jakis trick z geometria bryly. Na plus.
~dersen@dersen.com.pl
Van 2.2 16V 147KM 108kW
Samochód jest w porządku. Zawieszenie OK. Niemiecka jakość. Uważam że jak za te pieniądze to mogli by dorzucić klimatronik. Mam wyrzucony katalizator i przechodzi testy bez problemu na stacji kontroli. Polecam wszystkim - ma niezłego kopa ale do oszczędnych nie należy.
~Mateusz
Van 2.2 16V 147KM 108kW
Całość oceniam na 5 gwiazdek z minusem. Ale autko polecam. Szczególnie z tym automatem.
3,6
~bamber8
Van 2.2 16V 147KM 108kW
polecam,tania w zakupie,silnik 2,2 benzyna z LPG REWELACJA,elastyczny i mocny.
~marusja
Van 2.2 16V 147KM 108kW
dobre auto z limitowanej seri ktora ja posiadam kupilem ja w niemczech gdzie mieszkam i jest to wersja limitowana ktorej nie ma za wiele auto super z tym silnikiem
~Scyzoryk Tomek timparkitowie@poczta.onet.pl
Van 2.2 16V 147KM 108kW
Fajne auto godne polecenia. Typowy niemiec twardy, mocny jak ktoś odpowiednio go traktuje nie stwarza problemów. Traktuje tzn dba o przeglądy, paliwo, oleje bo jazdy to to auto się nie boi!
3,8
~marcin.walawka@hexagon.com.pl
Van 2.2 16V 147KM 108kW
AUTO EXTRA NATOMIAST OBSŁUGA W SERWISACH OPLA DO BANI TAK JEST W ŁODZI NIE WIEM JAK GDZIE INDZEJ.