Opel Zafira B 1.8 ECOTEC 140KM od 2005 - Oceń swoje auto

Zafira
B
1.8 ECOTEC 140KM od 2005

Oceny Opel Zafira B 1.8 ECOTEC 140KM od 2005

Podobnie jak w segmencie Minivany (4,15)

dodano 15.07.2012 przez

Ogólnie rzecz biorac jestem zadowolony z zakupu, samochód mial sluzyc do jazdy glównie po miescie, kilka razy w roku wyjazd z rodzina oraz bagazem, i to zadanie swietnie spelnia nie sprawiajac przy tym niespodzianek o jakich pisza uzytkownicy silników diesla(DPF, kola dwumasowe itp). Wlaœnie po przeczytaniu opinii na tym portalu zdecydowalem sie na benzyne(wielkie dzieki:)) Niejako celowo, nie wspomnialem wczesniej o jakosci i spasowaniu plastików(która nie jest wcale taka zla) poniewaz wiedzialem co oferuje firma opel i na to sie w pelni swiadomie zdecydowalem, razace sa komentarze o tragicznej jakosci materialów oraz ich spasowaniu itp, patrz wyzej - nie pasuje opel? - przesiadz sie do audi, volvo, merca..

dodano 12.02.2013 przez

Samochód oceniam jako ok. Nigdy nie zawiódł w trasie .To jest najważniejsze. Wykonanie mogło by być trochę lepsze . Poza tym samochód na pewno rodzinny przestronny i wart zainteresowania. Prosta budowa .

dodano 25.02.2007 przez

auto zdało egzamin na 5 zrobiłem nim trochę kilometrów i dalej jestem nim zadowolony. przy zakupie brałem pod uwagę corolle verso, octavie, grand senica, wydaje mi się że dobrze wybrałem

dodano 07.03.2009 przez

Super auto za tą cenę i w tej klasie. Silnik idealny, ilośc koni + osiągi. Stylistyka bardzo nowoczesna no i bardzo wygodnie się podróżuje.

dodano 23.04.2009 przez

gdyby miala naped na 4 kolka i dobra manualna skrzynie biegow (a nie easytronic) raczej przez dlugi czas nie zmienialbym tego autka

dodano 23.09.2013 przez

Gigantyczna awaryjność samochodu. Od wielu lat używam Opli, ale ta Zafira zakończy moją przygode z ta marką. Katastrofa.

dodano 16.05.2003 przez

Gdyby nie kłopoty z elektryką ,to byłby dobry samochód.W wersj bez klimy ,tylnie szybki boczne powinny być uchylne!!!

dodano 28.03.2007 przez

Jak na Opla dobre wykończenie i design. Autem jeździ sie przyjemnie. Jest to przyjazne auto rodzinne.

dodano 10.12.2009 przez

Auto doskonałe na długie przejazdy. Nie polecam na miasto.

dodano 09.11.2006 przez

super samochód