Oceny Peugeot 1007

Najnowsze oceny Peugeot 1007

3,8
~r0b0
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Autko nieprzeciętne. Ni to kompakt ni to wan ni to maluszek. Wszytkiego po trochu ale ten koktajl wypada wyśmienicie. W dobie aut projektowanych w pośpiechu, na jedno kopyto, pozytywnie się wyróznia. Na pewno znajdzie zwolenników ( jednego już ma ;-)) ale i wielu wrogów. W tym autku poczujesz się trochę jak z innej bajki. Ale to dobra odmiana. I nie trzeba zmieniać biegów- w mieście sprawdza się bardzo dobrze. Sąsiad cię nie zatłucze, że...
~Piotr
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Auto rewelacyjne! Bardzo dużo miejsca w środku, przy normalnej jeździe spalanie na poziomie 5,5-6 litrów na 100km. Koszty utrzymania są niskie. Auto niedoceniane a na prawdę nie miałem w życiu i chyba nie będę miał lepszego auta.
~Piotr
~Marjanek
Hatchback 1.6 HDi 110KM 81kW
Autko warte zakupu. Nietuzinkowe. Polecam wersję Sporty - czyli w czarnym kolorze z elementami srebra, silnik 1.6HDI 110km i fabrycznie lekko utwardzone zawieszenie - jeździ się bardzo przyjemnie, kiedy trzeba jest czym przyspieszyć. Wadą jest mała niedogodność podczas jazdy po dziurach, które lepiej omijać.
~Szczecinianin
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Autko zaskakuje niezawodnoscia i designem.Na parkingach widac ciagle zainteresowanie jak drzwi \"odjezdzaja\" Synowa okreslila to jako gadget dla niepelnosprawnych ale wygoda jest nawet Clarksson to docenil
~obytakdalej
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
wygodny ,świetnie wyposażony francuz : 2 poduchy czołowe 1 kolanowa 2 boczne 2 kurtyny ,ESP,ABS ,klimatronik w tym chłodzony schowek ,automatyczny czujnik wycieraczek i świateł ,radio cd, el szyby i lusterka i największy bajer z otwierającymi się elektrycznie drzwiami sprawia ,ze tym autkiem lubi się jeździć
Dziennik kosztów dla Peugeot 1007
5,6
7,8
9,1
~Arek
Hatchback 1.4 i 88KM 65kW
Sliczne auto, bardzo dobrze sie prezentiuje, wysoka pozycja za kierownica, wygodne fotele, dynamiczny silnik, auto swietnie zaprojektowane, wymienne pokrowce na fotele i obicia drzwi, duzo praktycznych schowkow, auto bardzo dobrze nadaje sie do miasta, w trasie tez bardzo doberze sobie radzi, polecam to auto :)
~Adam 1
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Swietne autko zwraca uwage niemal kazdego, prowadzi sie swietnie, wyski poziom komfortu, dynamiczny silnik, wszystko dobrze spasowane, zadnych problemow polecam to auto, zarowno panu i pani, mamy takie dwa w rodzinie jestesmy zadowoleni, bardzo polecam :)
~(3cik)
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Gdyby nie fakt zakupienia nowego samochodu nie rozstałbym się z tym cackiem. Doskonale nadaje się na zatłoczone krakowskie parkingi. Dzięki odsuwanym drzwiom można zaparkować często w lukach dostępnych jedynie dla smartów i maluchów. Doskonała widoczność, krótki przód i brak kufra ułatwiają manewrowanie. A automat to prawdziwa bajka.
~zadowolony
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Wyjątkowy samochód na polskich drogach mimo kilku braków - super autko. Jak na mały samochód to wysoka pozycja za kierownicą i sporo miejsca z przodu to dla 2 osób wystarczający atut. Bagażnik znośny i dosyć pojemny po złożeniu siedzeń. Ciężko będzie się z nim rozstać.