Oceny Peugeot 106 I 1.0 45KM 33kW 1991-1996

Peugeot 106 I 1.0 45KM 33kW 1991-1996 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Peugeot 106 I 1.0 45KM 33kW 1991-1996

~m
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Jest to moje pierwsze autko. Spisuje się bardzo dobrze, świetnie wygląda, i daje niesamowitą radość z jazdy. No i co najważniejsze- niskie ubezpieczenie mimo zwyżek za niepełny wiek. Oczywiście wszystko zależy od tego jakie części do niego kupujemy- ja nie żałuję na niego kasy, i jak do tej pory jestem z niego bardzo zadowolony. Należy również zwrócić uwagę na mechaników którym oddamy ten samochód- już kilka razy się przejechałem na...
~Wojciech
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Mały zwinny samochód, wersja XN 5d w pakiecie KID z jeansową tapicerka w środku. Całkiem sporo miejsca z przodu, z tyłu gorzej. Tym samochodem pomimo jego bardzo lubię jeździć. Z racji wieku i dużych przebiegów rocznych wymagał w tym czasie sporo napraw. W ciągu 4 lat przejechał 120 tys. i NIGDY mnie nie zawiódł w trasie. Jazda 30% miasto 70% autostrada i drogi krajowe. Spalanie 7 litrów LPG, 8 przy autostradzie trzymając ciągle 140 +...
3,6
~krystian5476
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Jak na pierwsze auto, to sądzę i nie tylko ja że to najlepszy wybór. Ładny, malutki, nie korodujący, wszędzie się zmieści, daje frajdę z jazdy. Jest też nie małą skarbonką... No ale za przyjemności trzeba płacić.
~emdzey
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Za te pieniądze można dostać cinquecento, fiata 126p, golfa 2 lub 3 (w stanie agonalnym) - peugeot 106 wydaje się być ciekawą alternatywą dla tych pojazdów - wygodny, zwrotny, zwinny w mieście, a występujące usterki naprawia sie samodzielnie za grosze.
3,5
~L
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Miałem pecha i trafiłem na egzemplarz który palił ok. 10 litrów/100km. Prawdopodobnie coś było uszkodzone (np. sonda lambda), ale nie po to kupiłem tani samochód, aby w niego później klika tysięcy na naprawy włożyć. Ostatnio sprzedałem. Oprócz spalania - bez zastrzeżeń. Sympatyczne auto.
2,4
~nasoniv@yahoo.com
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Opisalem kazdy element z osobna, polecam przeczytac moja opinie przed zakupem tego auta. Ja jestem jego uzytkownikiem od 3 lat i troche juz przezylem z nim klopotow. Jest w miare zwrotne i miesci sie na parkingach, nie rdzewieje i jedzie sie dobrze po dziurach. Wady sa opisane, glownie to wysokie zuzycie paliwa i meczace usterki. Ja nie kupilbym ponownie takiego peugeota, nowszego tez nie
Dziennik kosztów dla Peugeot 106 I 1.0 45KM 33kW
6,4
7,7
~salak michał
Hatchback 1.0 45KM 33kW
chce zmienic samochod na nowszy i troche wiekszy ale troche zal mi niskich kosztow jazdy niezawodnosci w dotarciu do celu tu nie ma zadnej elektroniki (oprocz modulu) i nie ma sie po prostu co popsuc szkoda ze nie produkuja juz takich samochodow.
~marekg@43.tlen
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Jak na takie miejskie auto , to miejsca ma wmiare i jest ok . Ja bym dodał 5 , dał silnik 1.2 80-90 KM i po 5 cm z obu stron poszezyl by dla najwiekszych tez bylo , i te kola na 3 sr. no nie ciezko jakies alufki dokupic niemogli zrobic na 4 czy 5 , abs jako podstawowy dodatek bo autko jezdzi na waziutkich oponkach 145 jak w cinku.
~Tom
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Peugeot 106 to świetne auto: ekonomiczne, niezawodne, całkiem wygodne i na dodatek dostarcza przyjemności z jazdy. Po ponad roku użytkowania muszę przyznać, że zakup stoszóstki był trafną decyzją. Polecam to auto każdemu, kto szuka małego, ekonomicznego i taniego w eksploatacji samochodu. Jeżeli dbasz o terminowe wymiany materiałów eksploatacyjnych lewek odwdzięczy się bezawaryjnością.
~Mateusz
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Autko bardzo przyjemne , małe spalanie , jest w miarę wygodne