Ocena kierowcy - Peugeot 206 Hatchback

Rabek, 18 lat temu
Silnik 1.9 D 69KM 51kW
Rok produkcji 2000
Peugeot 206 Hatchback 1.9 D 69KM 51kW 1998-2004 - Oceń swoje auto
stanąłem tylko raz - wyciek płynu chłodzącego, słaby lakier odpryski na tylnej klapie pod szybą ale diler dał mi dożywotnią gwarancję robił to już dwa razy ostatno grudzień 2005r po 5,5 roku i 220 tys przebiegu
"stary" niezawodny dizelek olej bez dolewek od wymiany do wymiany zużucie 5.3l/100km przy 120 km/h można spokojnie słuchać radia i rozmawiać. Ma 5 można jeździć od 60 km / h - na miasto super
można wrzucić wsteczny w czasie jazdy!
komfort jak w większym aucie. należy obniżyć ciśnienie w kołach do 2,2 wtedy jeździ jak przyklejony i zawieszenie bedzie trwalsze, 2,4 pompuj na francuzkie drogi które są jak stół.
słupek "A" przeszkadza na skrzyżowaniach - trzeba uważać
nie mam uwag
bez klimy - prawdziwa szklarnia wielka przednia szyba robi w słońcu swoje, wentylator musi cały rok chodzić choćby na 1.
jest ok mam 175 cm
jak na "starego " dizla ok przy 120 km/h spokojnie można słuchać radia i rozmawiać
5.3l/100 przez cały przebieg
ok
120tyś i 200 tyś wymiana sprzęgła, 120 tyś wymiana amorków tył, wymiana trzech!!! linek sprzęgła (padają samoregulatory), 200 tyś wymiana serwa, wymiana łączników stabilizatora 2x. wymiana wahaczy 2X. 200tyś wyciek płynu chłodzącego (przez wadę króćca w głowicy wychodzącego do nagrzewnicy) - planowanie głowicy i cała robota z tym zwiazana koszt ok 4 tyś zł

Usterki Peugeot 206

Peugeot 206 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu